Водяний бунт на Херсонщині

7 тисяч мешканців 3 місяці живуть без води, хоча селище стоїть на березі Каховського водосховища.

Водяний бунт назріває у селищі Горностаївка на Херсонщині
Водяний бунт назріває у селищі Горностаївка на Херсонщині. Сім тисяч тамтешніх мешканців три місяці живуть без води, хоча селище стоїть на березі Каховського водосховища. “На воді, та без води” - так кажуть мешканці Горностаївки про своє селище. На подвір’ях, з яких видно Каховське море, води у кранах немає. Вже третій місяць тут панує середньовіччя – за водою треба ходити до берега з відрами та пляшками.

Горностаївському водогону пів століття. Селяни кажуть, проблеми із водою були завжди – її давали за графіком, часто - вночі. Люди чергували, аби набрати води чи полити город. З весни води не стало взагалі. Хто має гроші, може замовити привізну - бочку за 19 гривень. Решта селян носять її з водойми. Знають, що пити з річки небезпечно, але вибору не мають. А комунальники виставляють рахунки за полив городу.

Директорка комунгоспу зустрітися з нами не знайшла можливості. А майстер сказала: воду зі свердловин помпують, як і раніше. Але вона далі перших вулиць не йде. Селищний голова Горностаївки зараз на лікарняному, голова райадміністрації – у відпустці. Ситуацію прокоментував його заступник. Мовляв, от-от держава дасть гроші на ремонт водогону. Чиновник пообіцяв: за місяць вода в селі буде. На ці гроші зроблять нову свердловину та куплять потужнішу помпу. Селяни кажуть, щось схоже уже чули.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: