Врятуємо життя дитини!

Між життям і смертю балансує 2-річний Данилко Баранник.

Врятуємо життя дитини!
Після операцій із видалення ракових пухлин йому потрібен спеціальний курс хіміо- та променевої терапії: але таким маленьким пацієнтам в Україні його не роблять. Волонтери розмістили інформацію про хлопчика в Інтернеті і люди чи не з усіх континентів уже переказали половину необхідної суми - 13 тисяч євро. Якщо знайдеться ще стільки ж - у хлопчика буде шанс на життя.

Данилкові - два з половиною роки. І більшу частину свого такого короткого життя він бореться за нього. Хлопчику щойно виповнився рік, як лікарі вимовили найстрашніші для його мами слова – рак мозжечка з метастазами у головний та спинний мозок. З того часу малюк із мамою живуть у лікарні. Дві операції та чотири курси хіміотерапії. Дніпропетровські лікарі зробили все, щоб підтримати життя.

Лікарі впевнені – малюк має шанси на життя, проте тепер йому потрібен курс хіміотерапії мегадозами та променева терапія. Перше можна зробити у Києві, проте українські медики побоюються – досвіду успішного лікування таких маленьких пацієнтів у них немає.

Надію на життя Данилові дали у Німеччині. Вже два місяці як на нього чекають в одній з тамтешніх клінік. Тепер для Данила життя має конкретну ціну. Курс всього необхідного лікування обійдеться у 25-30 тисяч євро. Для його родини - гроші нечувані. Ніхто не вірив в успіх, коли давали згоду волонтерам розмістити інформацію про малюка в Інтернеті.

Можливо доля маленького хлопчика не залишить байдужими і українців. За статистикою - щороку благочинні пожертви дозволяють врятувати життя 20 маленьким українцям.

Інформація для допомоги:

neonous.info

Kreditinstitut: Dresdner Bank AG in Berlin

Kontonummer: 4050751900

Bankleitzahl: 12080000

Verwendungszweck: 100387463 Daniil Barannik

IBAN-Code: DE 85120800004050751900

BIC: DRESDEBB

Die Kontonummer bei uns ist: 100387463

ВідеоДитині потрібна допомога

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: