Новинки від ЦВК дозволять великій кількості українців за кордоном проголосувати на виборах

Дипломати шукають можливості, аби якогомога більше українців змогли проголосувати. 

На закордонних виборчих дільницях повним ходом триває підготовка до голосування 25-го травня. Завдяки електронній реєстрації виборців кількість тих, хто обиратиме Президента України поза межами Батьківщини, буде вищою, аніж на всіх попередніх голосуваннях. Мало того, тепер право голосувати не залежить від статусу перебування, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.        

Для місцевих політиків та оглядачів дострокові вибори президента України стали прикладом зміни старої системи, якої намагаються позбутися і в Італії.  

Посольство та консульство України в Італії у ці дні перейшло на посилений режим роботи. Дипломати шукають можливості, аби якогомога більше українців змогли проголосувати. Хоча виборчих дільниць на всю країну лише три: у Римі, Мілані та Неаполі.

На цих виборах ЦВК  додало новведення, аби проголосувати могло якомога більше українців за кордоном. Це - електронна реєстрація виборця та право на голос за будь-якого статусу перебування в країні - легального чи нелегального.

У італійському журналістському колі на українську ситуацію дивляться критично. Николо Локателлі з видання "Лімес" вважає, що потенційний зрив президентських виборів може посилити кризу та ускладнити подальшу боротьбу з агресором.

Нагадаємо, що бюлетені для виборів президента пішли у друк

Кореспондент ТСН Катерина Нестеренко.

ВідеоУ Італії покращили умови голосування для українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: