Політики до виборів: невідомий Порошенко, серцеїдка Тимошенко та гей-скандал Ляшка

Дата публікації
Перегляди
30к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Політики до виборів: невідомий Порошенко, серцеїдка Тимошенко та гей-скандал Ляшка

Мала батьківщина Порошенка - місто Болград / Фото: Reuters

Читайте про досі невідомі та цікаві факти із життя кандидатів у президенти.

Команда ТСН дізналась цікаві, а подекуди досі невідомі подробиці із життя кандидатів у президенти. Що більше за все любить Порошенко, якою Тимошенко була у дитинстві, як Ляшко завойовує серця молоді та інші цікаві подробиці у нашій підбірці.

Невідоме життя Порошенка

Однокласниці Петра Порошенка із провінційного міста Болград характеризують його як спокійну, добру і щедру людину. А колишній тренер із дзюдо в Молдавському селищі Бендери оцінює кандидата як сильного, швидкого і цілеспрямованого.

Мала батьківщина Порошенка, місто Болград, розташоване за 170 км бездоріжжя від Одеси в бік Молдови. Перші вісім років його життя пройшли у затишному дворику на вулиці Леніна.

Колишній сусід родини Порошенків Степан Іванович маленького Петю майже не пам'ятає, але із задоволенням розповів про його батька Олексія...Читайте далі >>>

Тимошенко захоплювалися мало не всі хлопці школи. / Фото: instagram/ruslankvinta
Приховане особисте життя Тимошенко

Особисте життя найсуперечливішої політичної фігури української політики Юлії Тимошенко овіяна таємницями. Кореспонденти ТСН спробували знайти невідомі сторінки біографії екс-прем'єр-міністра України.

За словами однокласника пані Тимошенко Віктора Осьмініна, нею захоплювалися мало не всі хлопці школи - вона завжди була серед перших та вирізнялася силою і здоров'ям.

Згадує, як разом із майбутнім кандидатом у президенти лазили через паркан молокозаводу випрошувати морозиво...Читайте далі >>>

Ляшка судили і навіть саджали до колонії, але потім судимості познімали. / Фото: УНІАН
Секрет успіху Ляшка

Найскандальнішим кандидатом у президенти цих коротких перегонів можна сміливо вважати Олега Ляшка. Його судили і навіть саджали до колонії, але потім судимості познімали.

Перший широкий розголос про нього був, коли про тоді ще кандидата БЮТ розповсюдили відео, де ще геть юний Ляшко зізнавався у гомосексуальних зв'язках. Пізніше сам Ляшко заявляв, що його голос підробили.

У цій президентській кампанії Ляшко вирішив бути воякою. Близькі до нього люди переконані, що свої гроші на кампанію депутат не витрачав би...Читайте далі >>>

Гриценко давно формує образ "чесного і небагатого". / Фото: УНІАН
Невідомий Гриценко

Колишній міністр оборони, лідер організації "Громадянська позиція" та кандидат в президенти України Анатолій Гриценко давно формує образ "чесного і небагатого", але водночас чи не найбільше витратив на передвиборчу агітацію.

Каже, що гроші дали добрі українці, йдеться у телемарафоні ТСН. Гриценко проявив себе, як аналітик при режимі Кучми в центрі Разумкова. Допомагав Ющенкові перемогти на виборах, за що отримав крісло міністра оборони.

Тричі залишався при цій посаді, хоча військові цивільного керівника в оборонному відомстві сприймали неоднозначно...Дивіться далі >>>

Найближче оточення вважає Тігіпка пристосуванцем. / Фото: zovzakona.org
"Політичний метросексуал" Тігіпко

Експерти надали кандидату в президенти України Сергію Тігіпко звання найдоглянутішого та найелегантнішого кандидата.

Окрім того, Тігіпко постійно займається спортом. Політик ретельно слідкує за своєю зовнішністю. Тігіпко носить елегантні звужені в талії піджаки, які йому дуже пасують.

За словами модного критика Зої Звіняцковської образ кандидата в президенти навіть можна назвати "метросексуальним", а от найближче оточення вважає Тігіпка пристосуванцем...Дивіться далі >>>

Перше інтерв'ю доньки Яроша

Донька Яроша свого батька вона вважає супергероєм. / Фото: УНІАН
Донька лідера "Правого сектору" Дмитра Яроша, 17-річна Ірина, вперше у житті дала інтерв'ю. Ірина розповіла ТСН.Марафон, що останнім часом майже не бачить свого батька. Востаннє зустрічалися в Дніпропетровську, де він був проїздом.

Також дівчина зізналася, що батько приставив до неї охоронця, зауваживши, що у неї не було можливості відмовитися.

Крім того, дівчина розповіла про стосунки у їхній родині, хто головний у сім'ї, як однокласники Ірини ставляться до того, що вона донька лідера "Правого сектору", а також те, що свого батька вона вважає супергероєм...Читайте далі >>>

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
30к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація