Життя Ляшка до виборів: гей-скандал, "відсидка" в колонії та зв'язки з ПР

Дата публікації
Перегляди
78к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Життя Ляшка до виборів: гей-скандал, "відсидка" в колонії та зв'язки з ПР

Ляшко - найскандальніщий кандидат. / Фото: УНІАН

Про виборчу кампанію Ляшка політологи говорили про як одну з 5 найдорожчих.

Найскандальнішим кандидатом у президенти цих коротких перегонів можна сміливо вважати Олега Ляшка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Життя до виборів

Його судили і навіть саджали до колонії, але потім судимості познімали. Перший широкий розголос про нього був, коли про тоді ще кандидата БЮТ розповсюдили відео, де ще геть юний Ляшко зізнавався у гомосексуальних зв'язках. Пізніше сам Ляшко заявляв, що його голос підробили.

У цій президентській кампанії Ляшко вирішив бути воякою. Близькі до нього люди переконані, що свої гроші на кампанію депутат не витрачав би, тому впевнені, що лідер "Радикальної партії" вже знайшов собі забезпечених спонсорів.

Про виборчу кампанію Ляшка політологи говорили про як одну з 5 найдорожчих. І переконували, що із власних грошей не витратить ні копійки.

Ляшко здобув популярність через вила, матюки і пісні

Ляшко здобув популярність через вила, матюки і пісні

Спочатку про Олега Ляшка говорили як про проект адміністрації президента Януковича, створений на противагу Яценюку.

Наразі політологи переконують, що регіонали відпустили Ляшка в самостійне політичне життя. Відкидають вони і причетність кандидата до заколотів Кремля. Його кандидатура російським спецслужбам байдужа.

Звідки гроші?

Найвірогідніша версія - гроші Ляшкові дає середній бізнес. Прізвища спонсорів можна буде прочитати в парламентському списку і "Радикальної партії" Олега Ляшка на перших позиціях.

Гроші Ляшкові дає середній бізнес. / Фото: УНІАН
Перший роботодавець кандидата в президенти Дмитро Понамарчук за кар'єрою свого підопічного стежить і досі. Колись навіть очікувати не міг, що хлопчик, якого він у 90-му взяв кур‘єром, стане політиком.

Він переконаний, що сьогодні місце в партійних списках Ляшка отримати простіше та дешевше, аніж, у розкручених партіях. Тому підприємці заздалегідь готуються йти в Раду під виглядом "ляшківських" радикалів.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
78к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація