Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЦВК відмовили Гурвіцу в оскарженні результатів виборів в Одесі

Повноваження обраного мером міста Труханова підтверджені в Києві.

Центрвиборчком відмовив Едуарду Гурвіцу у задоволенні його скарги щодо результатів виборів мера Одеси. Відповідного змісту документ надійшов від кандидата 29 травня.

"Вивчивши скаргу, ЦВК відмовила в її задоволенні в частині вимоги щодо визнання протиправною бездіяльності Одеської виборчої комісії стосовно невжиття заходів для усунення порушень виборчого законодавства та невиконання нею обов'язків щодо здійснення в межах адміністративно-територіальної одиниці контролю за додержанням та однаковим застосуванням законодавства про місцеві вибори місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування і т.і.", - зазначили в ЦВК.

За даними комісії, рішення прийняте у зв'язку з тим, що законодавство "не визначає механізмів та правових засобів реагування на можливі порушення вимог виборчого законодавства зазначеними суб'єктами та їх посадовими особами з боку міської виборчої комісії".

"Це свідчить про відсутність підстав для визнання протиправною бездіяльності Одеської МВК", - підкреслили в Центрвиборчкомі.

У решті вимог ЦВК залишила скаргу Гурвіца без розгляду по суті, пише "Українська правда".

Згідно з ч.5 ст.11 закону виборчий процес з позачергових виборів Одеського міського голови завершився у зв'язку з офіційним оприлюдненням результатів зазначених виборів у газеті "Одеський вісник" 27 травня.

Як уже повідомлялося, на виборах мера Одеси Труханов обійшов Гурвіца майже на 40 тисяч голосів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції