Ляшко відхрестився від свого кандидата-олігарха, якого "підловили" на Ferrari у Монте-Карло

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ляшко відхрестився від свого кандидата-олігарха, якого "підловили" на Ferrari у Монте-Карло

Лідера Радикальної партії "прижучили" під час дебатів.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, який запевняє у відсутності у своєму виборчому списку олігархів і фігурантів кримінальних справ, відхрестився від свого кандидата під номером 20 - Сергія Рибалка.

Компрометуюче фото, де Рибалко виходить із чорної Ferrari біля готелю де Парі у Монте-Карло, Ляшку показав представник Громадянського руху України Жан Новосельцев під час дебатів на Першому національному каналі 22 жовтня, пишуть Українські новини.

У відповідь Ляшко заявив, що не знає, хто це такий.

Варто зазначити, що фотографія Рибалка, яку продемонстрував Новосельцев, була зроблена влітку 2014 року (саме тоді, коли під Іловайськом розгорталися трагічні події). У готелі де Парі Рибалко знімав віп-номер протягом 70-ти днів.

"У мене є питання до популіста Ляшка, який каже, що бореться з олігархами. Дивіться, ось це - Ferrari, ось це людина, яка йде 20-ю у його списку. Цей чоловік проходить у 9-ти кримінальних справах. Його прізвище фігурує за торгівлю наркотиками. При цьому ця людина, без двох секунд, вже повноправний олігарх. І Олег його веде в Раду. Як так виходить? Ви обманюєте людей, або ви нічого не чули про це?" - запитав Новосельцев.

У відповідь Ляшко заявив, що все це - чорні політичні технології, і не знає, хто ця людина на фотографії. "Це називається брудні технології. Коли ви бачите, що на 1+1 на мене брешуть. Це все неправда, але мені не дають можливості все це спростувати. Я не знаю, хто це такий", - заявив Ляшко.

За твердженням журналістів, прохідна частина списку Ляшка рясніє одіозними фігурами. Сергій Рибалко - екс-заступник міністра природних ресурсів, дніпропетровський бізнесмен, співвласник SI Group, яка охоплює торгові марки SEMKI, "Флінт" і "Морські".

Як повідомлялося раніше, журналісти 1+1, які викривали Олега Ляшка, зазнають погроз та переслідувань.

Кандидат-олігарх від Ляшка роз’їжджає на броньованому «Мерсі» з натовпом охоронців

Кандидат-олігарх від Ляшка роз’їжджає на броньованому «Мерсі» з натовпом охоронців

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація