Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На скандальному 38-му окрузі за рішенням суду обірвався перерахунок голосів

Команда одного з кандидатів підозрює, що опоненти в такий спосіб хочуть "замісти сліди" фальсифікацій.

Черговий скандал на 38-му виборчому окрузі на Дніпропетровщині. Там зупинили перерахунок голосів, що вже тривав чотири дні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відповідну постанову оголосив Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у неділю ввечері.

Представники одного з кандидатів Олександра Кузьмука заявляють, що це суперечить усім нормам права. Адже цей самий суд напередодні відхилив аналогічну скаргу.

Перерахунок голосів на 38-му окрузі розпочався за рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду, що визнав недостовірними результати виборів. Мали перевірити дані на понад 90% виборчих дільниць.

За даними ЦВК, на цьому окрузі переміг кандидат-самовисуванець, колишній регіонал Вадим Нестеренко. Його звинувачували у фальсифікаціях та підкупі виборців із наданням їм знижок на продукти. Сам він ці звинувачення відкидає.

Відео На 38 виборчому окрузі Дніпропетровщини зупинили перерахунок голосів

Перерахунок, на який представникам кандидатів доводилося прориватися з боєм, уже показав порушення.

"Я впевнений у тому, що якби ми продовжували перерахунок у такому дусі, то порушень було б дуже і дуже багато. Тому сторона, не чекаючи подальшого перерахунку, просто вирішила питання з суддівською колегією. Суд – просто юридичне свавілля, закрив очі на все і виніс заздалегідь незаконне рішення", - вважає довірена особа кандидата Олександра Кузьмука Іван Буряк.

Раніше вже повідомлялося, кому потрібні фальсифікації виборів на Дніпропетровщині та Донеччині.

Залиште свій коментар

Вибір редакції