Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На скандальному 38-му окрузі за рішенням суду обірвався перерахунок голосів

Команда одного з кандидатів підозрює, що опоненти в такий спосіб хочуть "замісти сліди" фальсифікацій.

Черговий скандал на 38-му виборчому окрузі на Дніпропетровщині. Там зупинили перерахунок голосів, що вже тривав чотири дні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відповідну постанову оголосив Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у неділю ввечері.

Представники одного з кандидатів Олександра Кузьмука заявляють, що це суперечить усім нормам права. Адже цей самий суд напередодні відхилив аналогічну скаргу.

Перерахунок голосів на 38-му окрузі розпочався за рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду, що визнав недостовірними результати виборів. Мали перевірити дані на понад 90% виборчих дільниць.

За даними ЦВК, на цьому окрузі переміг кандидат-самовисуванець, колишній регіонал Вадим Нестеренко. Його звинувачували у фальсифікаціях та підкупі виборців із наданням їм знижок на продукти. Сам він ці звинувачення відкидає.

ВідеоНа 38 виборчому окрузі Дніпропетровщини зупинили перерахунок голосів

Перерахунок, на який представникам кандидатів доводилося прориватися з боєм, уже показав порушення.

"Я впевнений у тому, що якби ми продовжували перерахунок у такому дусі, то порушень було б дуже і дуже багато. Тому сторона, не чекаючи подальшого перерахунку, просто вирішила питання з суддівською колегією. Суд – просто юридичне свавілля, закрив очі на все і виніс заздалегідь незаконне рішення", - вважає довірена особа кандидата Олександра Кузьмука Іван Буряк.

Раніше вже повідомлялося, кому потрібні фальсифікації виборів на Дніпропетровщині та Донеччині.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції