На скандальному 59-му окрузі можуть відбутися перевибори нардепа

Дата публікації
Перегляди
5834
На скандальному 59-му окрузі можуть відбутися перевибори нардепа

59-й округ можуть очікувати перевибори

Заступник комбата "Дніпра-1" оскаржує в суді рішення ОВК щодо результатів голосування.

Проведення повторних виборів в одномандатному окрузі №59 вимагає кандидат-самовисуванець Валентин Манько. Він переконаний, що встановити реальні результати голосування вже неможливо через численні грубі порушення та фальсифікації, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Запорізький окружний суд уже скасував протокол окружної комісії про встановлення результатів, але перевибори не призначив. Цього представники заступника комбата "Дніпра-1" Валентина Манька домагатимуться вже в апеляційному суді.

"Основна наша вимога – це визнання судом необхідності проведення повторних виборів по одномандатному виборчому округу №59 у зв'язку з тим, що, як ми вважаємо, неможливо встановити справжнє волевиявлення виборців, оскільки були допущені багаточисленні правопорушення", - пояснив уповноважений представник кандидата Андрій Пильченко.

На цьому окрузі, згідно із даними ЦВК, переміг Сергій Сажко – мер Курахового, що підтримував "ДНР". У суді встановили численні порушення під час підрахунку голосів. Зокрема, було два різних протоколи ОВК. В останньому з них вдвічі збільшилася кількість недійсних бюлетенів, а голоси, віддані за Валентина Манька, раптом різко зменшилися.

Крім того, на засідання ОВК не допускали спостерігачів, довірених осіб кандидатів та журналістів. На членів окружної комісії чинили тиск, а роботу комісії блокували озброєні люди.

Встановлено, що упаковки з бюлетенями зберігалися із порушеннями, а багато з них були просто розірвані.

"Дуже раді тому, що судді врешті розібралися, побачили реальні порушення з боку членів комісії. Дуже сподіваємося, що наступна інстанція, апеляційний суд, так само розбереться і задовольнить наш позов", - прокоментував ситуацію кандидат у нардепи Манько.

Як уже повідомлялося, судова тяганина з виборами на проблемному 59-му окрузі закінчилася новим скандалом.

На 59 одномандатному окрузі вимагають перевиборів

На 59 одномандатному окрузі вимагають перевиборів