Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Переможці виборів-2014 мають двадцять днів на звільнення з попередньої роботи

Центрвиборчком оголосив про початок фінального етапу формування нової Верховної Ради.

Для кандидатів у народні депутати, які потрапили до прохідної частини партійних списків політсил або перемогу яких в одномандатних округах офіційно визнано ЦВК, розпочинається новий 20-денний етап підготовки до роботи у Верховній Раді. Політики мають надати до комісії належні документи, а також звільнитися з попереднього місця роботи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лише після цих формальностей кандидати будуть зареєстровані в якості народних депутатів і отримають право зібратися на засідання Верховної Ради, аби скласти присягу.

У Центрвиборчкомі підкреслюють, що попри відсутність змоги оголосити результати виборів у всіх одномандатних округах у визначений законом термін, кількість обраних нардепів за партійними списками та мажоритарними округами перевищує необхідний мінімум у 2/3 конституційного складу Верховної Ради. Тому новий парламент матиме підстави розпочати роботу.

Долю переможців у найпроблемніших округах протягом ближчих двох тижнів визначать за підсумками судових розглядів справ. Не виключено, що десь доведеться проводити повторне голосування.

Як уже повідомлялося, вперше в історії українських виборів ЦВК не встигає підрахувати голоси.

Кореспондент ТСН Ірина Павленок

Відео У ЦВК встигають оголосити результати лише загальнодержавного округу

Залиште свій коментар

Вибір редакції