Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад півтисячі спецпризначенців у балаклавах і з автоматами завітали "рахувати голоси" на ОВК № 59

На скандальний округ просять звернути увагу президента України.

Лідер мажоритарних перегонів у 59-му окрузі закликає президента та ЦВК втрутитися в ситуацію з підрахунком голосів. За словами комбата "Дніпра-1" Валентина Манька, робота окружкому відбувається під дулами автоматів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

До приміщення постійно підтягуються військові колони. На тих членів окружної виборчої комісії, які продовжують рахувати, здійснюється безпрецедентний тиск, їм погрожують озброєні міліціонери.

Керує людьми із закритими обличчями в камуфляжі міліційний полковник, який не називає себе. До окружкому ці озброєні люди не пускають ні спостерігачів, ані представників преси.

Валентин Манько твердить, що зафіксовані випадки побиття членів ОВК № 59. Унеможливлює чесний підрахунок і сам факт дотримання законності процедури. Коробки з бюлетенями розірвані, пломби – зірвані.

Відео Лідер мажоритарних перегонів у 59 окрузі закликає президента та ЦВК втрутитися

59-й округ – єдиний на цілу України, де досі не опрацьовані протоколи підрахунку голосів. За перемогу тут змагаються комбат "Дніпра-1" Валентин Манько та мер Курахового Сергій Сажко, раніше помічений в агітації за самопроголошену "ДНР".

"Нагнали зараз спецпризначенців 500-700 людей, які просто заблокували це приміщення ОВК і наших спостерігачів, кандидатів, довірених осіб туди просто не допускають. Пане президенте, зверніть на це увагу. Там іде злив, просто злив території. За що ми тоді воювали? Ми ці території звільняли. Я навіть не знаю, що сказати, коли територія, яку ми звільняли, зараз просто віддається сепаратистам", - обурюється кандидат в народні депутати ОВК № 59 Валентин Манько.

Раніше повідомлялося, що проблемна 59-та окружна комісія на Донеччині запрацювала.

Залиште свій коментар

Вибір редакції