Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розлючений Порошенко доручив Авакову та Охендовському розібратися зі скандальним 59-м округом

Президент незадоволений виборами на 59-му окрузі на Донеччині.

Президент України Петро Порошенко доручив голові МВС Арсену Авакову та голові ЦВК Михайлу Охендовському взяти під контроль ситуацію на 59-му окрузі відповідно до їхніх повноважень.

Про це повідомила прес-служба глави держави.

"ЦВК має забезпечити чесний офіційний підрахунок голосів, а МВС - притягнути до відповідальності всіх, хто порушував закон і правопорядок, незалежно від того, з боку якого кандидата це відбувалося", - йдеться, зокрема, у повідомленні.

Також Порошенко зобов'язав Авакова взяти під особистий контроль розслідування кримінальних справ щодо порушень під час волевиявлення виборців на цьому окрузі і доповісти йому особисто.

За інформацією прес-служби президента, Петро Порошенко "і як гарант Конституції, і як громадянин вкрай незадоволений тим, як пройшли вибори на 59-му окрузі".

На його думку, зазначили у прес-центрі, дії різних учасників виборчого процесу на цій території привели до того, що округ не вписується в загальну всеукраїнську картину демократичних, прозорих і чесних виборів відповідно до європейських стандартів.

Нагадаємо, у ніч проти суботи, 8 листопада, стало відомо, що у скандальному 59-му окрузі визначили переможця виборів до Ради по мажоритарці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції