Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Садовий пояснив, за яким принципом формував список "Самопомочі"

Лідер партії "Самопоміч" пояснив, чому зібрався на вибори та як підбирав людей для свої партії

Під час онлайн-конференції на ТСН.ua мер Львова Андрій Садовий пояснив, чому його партія "Самопоміч" вирішала балотуватися у Верховну Раду на позачергових парламентських виборах і за яким принципом формувався список кандидатів.

"Цього хочуть українці, які під час подій на Майдані дали чіткий меседж: до влади повинні прийти люди не скомпрометовані, люди фахові, нові обличчя", - сказав очільник Львова.

На його думку, список "Самопомочі" це демонструє.

"Там немає жодного колишнього депутата, а є багато активних людей, які роблять цю роботу, яку мали б робити депутати. Ганна Гопко, яка є номер один у списку "Самопомочі", керівник "Реанімаційного пакету реформ", тільки за останній час, не маючи бюджетних коштів, не маючи жодних повноважень, - вони розробили 60 законопроектів, 40 з них знаходяться сьогодні в парламенті, 12 проголосовані", - навів приклад Садовий.

Він зауважив, що жоден парламентський комітет не має таких напрацювань.

"Якщо ця команда якісно працює над законами, не маючи влади, що потрібно? Треба дати їм владу. І вони будуть робити ще більше. Тобто вони реально самопоміч роблять в парламентському житті. Самоорганізація, самодисципліна, самоврядність. Тобто вони роблять те, чого сьогодні хочуть люди", - сказав Садовий.

За його словами, це – воля Майдану, воля людей. Садовий зазначив, що усі члени списку "Самопомочі" - самодостатні люди. 

"Я маю до них дуже велику повагу. І, повірте, вони кращі від мене у дуже багатьох справах. Я завжди запрошую до співпраці людей, які талановитіші від мене. А моя задача – дати їм певну можливість, підтримати їх. Це принцип мого життя", - сказав він.

Садовий додав, що список "Самопомочі" формувався за принципом фаховості.

"Інших принципів не може бути", - підкреслив він.

Нагадаємо, Андрій Садовий скептично ставиться до "особливого статусу" Донбасу. 

iframe src="http://e.infogr.am/---15017491462640" style="border: none;" width="600" height="825" scrolling="no" frameborder="0">

Обличчя партійних списків | Create Infographics

Відео Андрій Садовий дав онлайн-конференцію на tsn.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції