Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "ЗАСТУПі" переконані, що українські традиції збереже тільки молодь

Представники партії відвідали центр "Дивосвіт".

18 вересня освітньо-культурний центр "Дивосвіт" відсвяткував перший 10-річний ювілей і влаштував справжнє свято для учнів закладу та їхніх батьків.

Вихованці центру підготували святковий концерт у традиційному українському стилі: з вишиванками та народними піснями. А виступи творчих колективів "Дивосвіту" й частування смачним короваєм зробили атмосферу свята ще теплішою,насиченою емоціями та дитячими усмішками.

Підтримати юні таланти прийшли не лише кияни, а й мешканці прилеглих до столиці сіл, чиї діти займаються в "Дивосвіті".

"Наші діти опановують спів, брейк-данс, народну хореографію, англійську мову. Окрім цього, в центрі працює школа юних моделей, студія раннього розвитку дитини та бойових мистецтв. Загалом, за десять років існування, ми виховали приблизно 2000 дітей", — зазначила Надія Пина, завідувач клубу "Лотос", що входить до складу "Дивосвіту".

Завідувач "Лотоса" зазначає, що щороку "Дивосвіт" проводить понад 30 концертів. Адже, за словами Надії Пини, творчий розвиток — це запорука не лише світлого майбутнього дітей, а й відродження всієї української культури та збереження національних традицій. Підтримати вихованців закладу прийшли також представники політичної партії "Всеукраїнське аграрне об'єднання "ЗАСТУП". Один із лідерів політсили Володимир Хоменко привітав дітей і викладачів "Дивосвіту", а також вручив вихованцям закладу святкові подарунки.

"Ми дуже раді, що ця школа виховує в дітях українську ідентичність. І це дуже важливо сьогодні. Я представляю партію "ЗАСТУП", і в нашій програмі "За рідну землю!" чітко визначено, що збереження української культури — це один із наших головних пріоритетів. Адже Україна — надзвичайно багата країна. І я маю на увазі не тільки родючі землі — ми багаті працелюбними й талановитими людьми!", — зазначив один із лідерів партії "ЗАСТУП" Володимир Хоменко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції