Олег Рябоконь

Офіційна біографія кандидата у президенти Олега Рябоконя.

Кандидат у президенти України Рябоконь Олег Васильович народився 17 грудня 1973 року у Вінниці в родині державного службовця. Громадянин України. Безпартійний. Офіцер запасу. Одружений, має п’ятнадцятирічну доньку і шестирічного сина.

Постійно проживає в Україні з 1997 року.

Місце проживання: 01024, м. Київ, вул. Лютеранська, 21/12, кв. 6. Судимостей не має.

Освіта:

Закінчив середню школу (зол.медаль), на відмінно закінчив курси молодшого медичного персоналу, професійних водіїв (УПК). Магістр міжнародного права. Закінчив з відзнакою Український інститут міжнародних відносин. Закінчив юридичну магістратуру в Джортаунівському університеті в м. Вашингтон, навчався в Школі Державного Управління ім. Кеннеді в Гарварді, США, аспірант Московського Державного інституту міжнародних відносин при Міністерстві Закордонних Справ Росії.

Досвід роботи:

З 1997 року засновник, Генеральний директор юридичної компанії Меджістерс з офісами в Києві, Лондоні, Москві, Мінську і Астані. Брав участь в успішному захисті інтересів України щодо визнання нашої держави ринковою економікою, та інших гучних справах в США, ЄС, Росії, Китаї, Індії, Чилі, Венесуелі. Юридичний представник УЄФА з питань ЄВРО 2012, радник Групи Високого рівня щодо створення Єдиного економічного простору. Працював юристом в США, Росії.

Громадська діяльність:

В різні роки в Україні виконував обов’язки позаштатного радника: Першого Віце-прем’єр Міністра; Міністра зовнішньоекономічних зв’язків і торгівлі; Міністра екології та ядерної безпеки; Голови Комітету з промислової політики; Першого заступника Міністра фінансів.

Також був на громадських посадах: члена Міжвідомчої комісії з питань вступу України до СОТ; члена Правління Асоціації Правників України.

Автор більше ста публікацій з питань міжнародного права та ведення юридичної практики. Постійно виступає з доповідями на міжнародних юридичних конгресах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: