Олександр Пабат

Офіційна біографія кандидата у президенти Олександра Пабата.

Кандидат у президенти України Пабат Олександр Вікторович народився 22 березня 1974 року у Полтаві (батько – Пабат Віктор Олексійович, мати – Пабат Лариса Петрівна (Геращенко), громадянин України.

У 1987 році разом з сім'єю переїхав до Києва, де зі срібною медаллю закінчив школу № 90 і поступив до Медичного інституту ім. Богомольця на факультет стоматології. Диплом отримав у 1996 році.

У 1993-1996 роках працював в АТ "Фінанси та кредит" на посаді провідного експерта з реклами. У 1996-2002 роках - начальник відділу реклами та будівництва АТ "Фінанси і кредит".

У 2000 році розпочав громадську діяльність – співпрацював з Київським благодійним фондом "Рідна оселя".

У 2002 році став депутатом Київської міської ради. У цьому ж році створив свою першу громадську організацію - соціальний центр "Борщагівка".

У 2004 році отримав другу освіту, закінчивши Національний економічний університет за спеціальністю "фінанси". Третю освіту отримав у Національному університеті ім. Т. Г. Шевченка, закінчивши факультет правознавства.

У 2002 - 2005 роках працював заступником голови Святошинської районної державної адміністрації з питань економіки, промисловості, підприємництва та інвестицій (Київ). У ці ж роки створив молодіжну організацію "Зелень" та громадську організацію "Стрітрейсинг".

У 2005 році став ініціатором створення спілки громадських організацій "Громадський актив Києва" (ГАК). На виборах 2006 року ГАК виявився єдиною неполітичною силою, яка пройшла до Київської міської ради.

На перевиборах 2008 року знову пройшов до Київської міської ради у складі Громадського Активу Києва.

У березні 2009 року став ініціатором створення всеукраїнського громадського руху "Народна Армія Спасіння".

Одружений на Іванні Анатоліївні Пабат, виховує двох дітей – Олексія та Олександра.

Час проживання в Україні - з народження, тобто з 22.03.1974 року.

Адреса проживання: м. Київ, вул. Доброхотова 15, кв. 106

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: