Майор Мельниченко прийшов у ЦВК на добу пізніше і без грошей

Для скандально відомого майора Мельниченка ЦВК зробив виключення, прийнявши його документи, незважаючи на запізнення.

Колишній охоронець екс-президента Леоніда Кучми Микола Мельниченко сьогодні вранці подав до Центральної виборчої комісії документи на реєстрацію кандидатом на посаду президента України.

За календарним планом Центрвиборчкому, прийом документів для реєстрації кандидатів на пост президента закінчився у понеділок 9 листопада. Мельниченко розповів, що намагався подати документи вчора увечері, але в ЦВК вже нікого не було.

"Я вчора увечері приніс документи на реєстрацію, але з 19.00 документи вже ніхто не приймав. У комендатурі ЦВК мені сказали, що нікого в канцелярії ЦВК вже немає, всі пішли. Я і ще кілька моїх колег склали про це відповідний акт, в якому вказали, що ЦВК не організувала роботу належним чином. Тому сьогодні зранку я приніс документи знову. Їх прийняли", - сказав Мельниченко.

Водночас він не надав до Центрвиборчкому документи, що підтверджують внесення грошової застави у розмірі 2,5 млн гривень.

Нагадаємо, Мельниченко став відомий після того, як у 2000 році лідер Соцпартії Олександр Мороз оприлюднив записи, нібито таємно зроблені майором у кабінеті тодішнього президента Леоніда Кучми. Ці записи свідчили про те, що Кучма начебто причетний до зникнення журналіста Георгія Ґонґадзе.

У тому ж році Мельниченко залишив межі України, пізніше отримавши політичний притулок у США.

Цей факт може не дозволити зареєструвати його кандидатом у президенти, оскільки, згідно ч. 2 ст. 103 Конституції, "президентом може бути обраний громадянин України, який проживає в Україні протягом 10 останніх років перед днем виборів".

Читайте також:

Мельниченко готовий стати президентом і лити кров

Майор Мельниченко заявив, що готує повстання проти влади

Козацького отамана двічі не пустили на вибори президента

Олександр Мороз зізнався, що живе на одну пенсію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: