Дублікат печатки Вищого адмінсуду знищено

ВАСУ заявляє, що печатка ніколи не зникала, а постійно перебувала у голови суду Пасенюка.

Дублікат печатки Вищого адміністративного суду України (ВАСУ), виготовлений на прохання першого заступника голови ВАСУ Миколи Сіроша, 20 січня 2010 р. було вилучено і знищено.

Про це повідомляє прес-служба ВАСУ із посиланням на дані органів дозвільної системи МВС України. Дозвіл на виготовлення гербової печатки ВАСУ анульовано 15 січня 2010 р.

За фактом виготовлення та можливого використання фальшивої печатки органами прокуратури порушено кримінальну справу.

У прес-службі ВАСУ зазначають, що гербова печатка ВАСУ "насправді ніколи не зникала, а завжди, як це і передбачено відповідним Положенням, знаходилася у голови суду Олександра Пасенюка та її використання за призначенням не припинялося".

Прес-служба ВАСУ підкреслює, що суд працює нормально, адміністративні справи розглядаються у звичному порядку. Запис у Єдиному державному реєстрі та "визнання всіх органів державної влади" свідчить про те, що головою ВАСУ залишається Пасенюк. "У той же час намагання першого заступника голови суду Сіроша М.В. зареєструвати себе як керівника ВАСУ припинені після втручання у справу органів прокуратури", - сказано в повідомленні прес-служби ВАСУ.

Крім того, у ВАСУ нагадають, що гербовою печаткою ВАСУ завіряються фінансові, господарські та кадрові документи. "Ані оригінали рішень суду, ані їхні копії гербовою печаткою НЕ завіряються. Оригінал рішення суду підписується всіма суддями-членами колегії суддів, яка розглядала справу, і жодною печаткою не завіряється. Копії ж судових рішень завіряються печатками, закріпленими за відповідальними секретарями суду відповідної судової палати", - сказано в повідомленні прес-служби ВАСУ.

Нагадаємо, раніше "Урядовий кур'єр" спростував інформацію про втрату гербової печатки Вищого адмінсуда України. Відповідне звернення в редакцію газети зробив голова ВАСУ Пасенюк.

Голова Верховного суду України Василь Онопенко заявив 14 січня ц.р., що заступник голови ВАСУ Сірош отримав другу печатку ВАСУ. За його словами, ця печатка ідентична тій, яка залишилася у колишнього голови суду Пасенюка.

В "Урядовому кур'єрі" 12 січня 2010 р. було опубліковано повідомлення першого заступника голови ВАСУ Миколи Сіроша про втрату гербової печатки ВАСУ і визнання її недійсною. Того ж дня інформація про втрату гербової печатки була спростована Пасенюком.

Читайте також:

"Урядовий кур’єр" спростував інформацію про втрату печатки ВАСУ

МВС спростовує виготовлення другої печатки ВАСУ

Заступник голови Вищого адмінсуду зробив дублікат гербової печатки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: