Януковича більше люблять у містах, а Тимошенко - в селах

Опитування українців показує, що Віктор Янукович набирає 33% голосів міських мешканців, тоді як Юлія Тимошенко - тільки 13,1%.

Кожен третій мешканець українських великих міст підтримує лідера Партії регіонів Віктор Януковича як кандидата на посаду президента.

Про це свідчать дані опитування ФОМ-Україна.

Згідно з ними, якби вибори президента України відбулися найближчої неділі, свої голоси на підтримку Януковича віддали 33% мешканців великих міст України.

За кандидатуру чинного прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко проголосувало б 13,1% виборців.

"Потрібно враховувати, оскільки мова йде про міське населення, що за даними минулих виборів і загальнонаціональних опитувань, як правило, у Януковича більше прихильників у містах, а в Тимошенко навпаки дещо більше прихильників у селах", - пояснив керівник Центру політичного аналізу Пента Володимир Фесенко.

Він додав, що "об'єктивно рейтинг Тимошенко, звичайно ж, вище за 10%, а у Януковича трохи нижче, ніж позначено в опитуванні".

Опитування також показало, що президентський рейтинг кандидата Сергія Тігіпка підвищився серед населення українських міст. 7,4% городян заявили про підтримку його кандидатури на президентських виборах.

За лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка готові проголосувати 4,5%, голову Комуністичної партії України Петра Симоненка - 3,2%, спікера Верховної ради України Володимира Литвина - 2,8%.

У той же час кандидатуру діючого президента України Віктора Ющенка готові підтримати 2,7%.

Не змогли відповісти 28,3% респондентів. Проти всіх проголосувало б 15,1% опитаних і 6,4% не стали б брати участь у виборах.

Опитування проводилося 18-19 листопада методом телефонного інтерв'ю, у зв'язку з карантином. Всього було опитано 1000 респондентів в 85 українських містах з населенням понад 100 тис. жителів у віці 18 і більше років. Помилка вибірки не перевищує 3,2%.

Як повідомлялося, 57,5% українців вважають, що людина, яку було засуджено за вчинення кримінальних злочинів і судимість якої була знята у встановленому законом порядку, не повинна мати права обиратися президентом України.

Читайте також:

Євросоюз: у Ющенка на виборах немає жодних шансів

Більшість українців не хочуть судимого президента

Виборці Яценюка не люблять тварин, а прихильники Януковича захоплюються шансоном

Виборці Тимошенко люблять дивитися мелодрами, Януковича - комедії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: