Ющенко: БЮТ та ПР об'єднаються після виборів у "кремлівську більшість"

Ющенко: БЮТ та ПР об'єднаються після виборів у "кремлівську більшість"

Ющенко впевнений у союзі Тимошенко та Януковича / Фото: AFP

Президент впевнений, що БЮТ та ПР об'єднаються у коаліцію незалежно від результатів президентських виборів.

БЮТ і Партія регіонів об'єднаються після президентських виборів, не залежно від того, хто їх виграє.

Про це заявив президент Віктор Ющенко під час спілкування з мешканцями Чернівців.

Він зазначив, що ці дві політичні сили з серпня 2008 року за підтримки "північного сусіда" вели переговори щодо об'єднання в так звану "кремлівську більшість".

"І це було зробити не так складно - дайте одному вічну гарантію на прем'єра, а іншому вічну гарантію на президента, і союз відбувся", - сказав президент, зауваживши, що це можна було здійснити лише шляхом внесення змін до Конституції.

Тоді, за словами Ющенка, він попередив лідерів БЮТ та Партії регіонів що розпустить парламент, якщо вони намагатимуться реалізувати подібний сценарій. "Я їм сказав, з вашого курятника нічого не вийде, бо це питання в моїх руках", - зауважив глава держави.

"Але й зараз, що б ви мали на увазі, союз Тимошенко та Януковича - це союз, який буде, і в якому не треба мати сумніву - тільки відбудуться президентські вибори", - наголосив він.

При цьому Ющенко висловив переконання, що цей союз відбудеться, незалежно він результатів президентських виборів.

"Я-то виграю вибори, але навіть при цих обставинах БЮТ та Партія регіонів з колосальною підтримкою з-зовні будуть працювати над тим щоб створити конституційну більшість - бо це найкращий спосіб, який гарантує вічну присутність тих і тих", - наголосив президент.

Крім того, Ющенко висловив думку, що Тимошенко брала участь у Помаранчевій революції для того, аби отримати владу.

"Я поясню вам, для чого Юлія Володимирівна стояла у мене за спиною на Майдані, тому що для Юлії Володимирівни цікава одна тема - де ти будеш завтра. Майдан - це був кращий спосіб для Тимошенко прийти до влади", - сказав президент.

Нагадаємо, 20 грудня, Віктор Ющенко заявив, що прем'єр-міністр Юлія Тимошенко і лідер Партії регіонів Віктор Янукович пропонують Україні шлях в нікуди.

На його думку, між цими двома політиками немає жодної різниці. "Я уже декілька разів казав – це два чоботи з однієї пари. Один лівий, другий правий. Якщо говорити про різницю – вона хіба що полягає в тому, що один двічі судимий, а друга – двічі не судима. І все!", - наголосив Ющенко.

Зазначимо, що 19 грудня форум українських націоналістів закликав кандидатів на посаду президента Олега Тягнибока, Юрія Костенка та Арсенія Яценюка зняти свої кандидатури на користь чинного глави держави Віктора Ющенка.

"Віктор Ющенко - єдиний із кандидатів у президенти, хто пропонує стратегічне бачення розвитку нашої держави", - пояснюється у заяві форуму.

Читайте також:

Ющенко: українці повинні добре знати російську мову

Ющенко: президентом буду я, всі інші - шлях в нікуди

Націоналісти закликали Тягнибока та Яценюка пожертвувати собою заради Ющенка

Ющенко захотів перекроїти карту України

Повʼязані теми:

Наступна публікація