ЦВК сформувала виборчі комісії за кордоном

Всі представники виборчих комісій за кордоном, кандидатури яких подані кандидатами в президенти, займуть керівні посади в комісіях.

Центральна виборча комісія сформувала виборчі комісії в округах за кордоном. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні комісії.

Свої пропозиції щодо складу комісій подали кандидати в президенти Петро Симоненко - одна людина, Олег Тягнибок - шестеро осіб, Віктор Ющенко - 52, Віктор Янукович - 20.

Крім того, свої кандидатури до складу дільничних виборчих комісій в округах за кордоном подало Міністерство закордонних справ.

Жоден з кандидатів, які подали своїх представників у дільничні виборчі комісії, не подали кандидатур до складу дільничних виборчих комісій № 12 - консульство в Бразилії, № 14 - Единбург, № 45 - Кіпр, № 48 - Кувейт, № 97 - Таїланд.

Крім того, міністерство закордонних справ подало менше кандидатур, ніж це передбачено. Квота буде заповнена за поданням ЦВК.

Всі представники виборчих комісій за кордоном, кандидатури яких подані кандидатами в президенти, займуть керівні посади в комісіях.

Зокрема, від Ющенка у складі дільничних виборчих комісій за кордоном буде 35 голів комісій, 14 заступників і 3 секретаря.

Від Януковича - 14 глав, 5 заступників, 1 секретар. Від Тягнибока - 4 глави та 2 заступники, від Симоненко - 1 глава.

Всього створено 113 дільничних виборчих комісій.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія звертає увагу Кабміну на неприпустимість подальшого затягування фінансування виборчого процесу в 2009 році з боку міністерства фінансів і державного казначейства.

Так, згідно документу, на сьогодні на рахунок Центрвиборчкому перераховані засоби для ЦВК в об'ємі 1 млн. 90 тис. 500 грн., що складає 0,6% від загальної потреби на 2009 рік.

Читайте також:

ЦВК: Ситуація з фінансуванням виборів критична

За виборами в Україні будуть стежити 13 російських спостерігачів

ЦВК завершила прийом документів для реєстрації кандидатів у президент

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: