Азарову не варто боятися відставки через колосальний прорив "Свободи" - політолог

Азарову не варто боятися відставки через колосальний прорив "Свободи" - політолог

Азарова нелогічно відправляти у відставку, вважає політолог / Фото: прес-служба ПР

ВО "Свобода" пройшла завдяки хорошому розкручуванню на телебаченні, вважає експерт.

Для відставки Миколи Азарова з поста глави уряду немає серйозних підстав, однак "в українській політиці все може статися", вважає політолог Володимир Фесенко.

Читайте: Західна преса шокована результатом "Свободи" та не вірить в опозиційну коаліцію

За його словами, "Миколі Яновичу (Азарову, - ред.) треба побоюватися двох речей - погіршення соціально-економічної ситуації, а другий фактор - досить молодий персонаж в українській владі, який давно хоче стати прем'єром (при цьому він не уточнив, про кого саме йде мова, - ред.)", пише Уніан.

У той же час він додав, що "якщо президента України переконають, що потрібно якнайшвидше змінити керівництво уряду, то м'який сценарій - це відставка самого Миколи Яновича з посади прем'єра".

"Це поки не дуже ймовірно, але в українській політиці все може статися", - додав Фесенко.

Тим не менш, він зазначив, що "абсолютно очевидно, що нелогічно міняти на посаді прем'єра, першого номера партії, яка виграла вибори".

Політолог Михайло Погребинський також не бачить підстав для відставки Азарова у зв'язку з результатами виборів у ВР і, зокрема, з високим відсотком ВО "Свобода".

"Чому такий колосальний успіх у "Свободи"? Тому, що її розкручували на національних каналах телебачення", - сказав він. При цьому він підкреслив, що Азаров до цього ніякого відношення не має".

Погребинський вважає, що "правляча партія неоднорідна". За його словами, за медіаресурси відповідає в ПР група, яка називається "газовою". "У неї є свій керівник - голова АП (Сергій Льовочкін, - ред.), який курирує ці канали. В результаті вони розкручували протягом півроку партію "Свобода" і вона стала як би такою рукоподаючою", - підкреслив Погребинський. При цьому додав: "Тому Азаров тут ні до чого, і йому посипати голову попелом не варто".

Повʼязані теми:

Наступна публікація