Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після зміни голови окружкому у Вінниці в опозиційного кандидата стало менше голосів

В "Батьківщині" говорять, що у кандидата Наталії Солейко вже на 380 голосів менше, ніж було до цього.

У Вінницькому окружкомі № 11, де за даними протоколів з мокрими печатками перемогла кандидат від ГО "Батьківщина" Наталія Солейко, змінили голову окружкому.

"Ми дізналися, що ЦВК всупереч закону про вибори народних депутатів змінила голову окружкому №11 у Вінниці і замість Сергія Сітарського, який представляв "Батьківщину", призначила головою представника влади Ольгу Стадник", - повідомив заступник керівника Центрального виборчого штабу Об'єднаної опозиції Пашинський.

За словами опозиціонера, це рішення було прийнято з метою отримати можливості проведення фальсифікацій на користь провладного кандидата - Олексндра Домбровського.

"Практично за 15 хвилин роботи призначеного голови виборчкому надійшла незаконна команда про перерахунок бюлетенів, за цей же час були визнані недійсними 380 бюлетені й за опозиційного кандидата Наталію Солейко", - зазначив Пашинський.

За даними на ранок 3 листопада ЦВК, в окружкомі підрахували вже 86.36% бюлетенів. За наявними даними, лідером залишається опозиційний кандидат Наталія Солейко, однак її перевага над Домбровським становить лише близько 0,7%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції