Випуск ТСН-Тиждень: головні події тижня, що минув

Дата публікації
Перегляди
5512
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Випуск ТСН-Тиждень: головні події тижня, що минув

В п'ятницю у центрі Дніпропетровська пролунало 4 вибухи

Про вибухи в Дніпропетровську, роковини трагедії на ЧАЕС, побої Тимошенко, екранізацію "Матчу смерті" та багато іншого, - сьогодні у підсумковому випуску ТСН-Тиждень.

В п'ятницю у центрі Дніпропетровська пролунало 4 вибухи
Кров на трамвайній зупинці, біля кінотеатру, на тротуарі. Покалічені люди, які замість звичних буденних справ - опинилися в реанімації. П'ятничні вибухи в Дніпропетровську приголомшили країну не тільки тому, що це - перший теракт такого масштабу.
Детальніше на відео


 


Два мільйони гривень - за відповідальних за теракт
Півтора мільйона - уряд виділив для постраждалих: за рахунок резервного фонду. Все лікування і медикаменти для них - мають бути безплатними. А дітей, постраждалих від вибухів - обіцяють оздоровити в таборі Артек: таке розпорядження профільним міністерствам дав Кабмін.
Детальніше на відео

 


Що змінилось за 26 років після аварії на ЧАЕС
Чи ж знайшлися у нас розум, кошти і сили, щоб за 26 років зрозуміти, як жити після радіаційної катастрофи на ЧАЕС? У 86 - мільйони українців стали фактично піддослідними у грандіозному атомному експерименті. Чи знаємо ми нині його результати?
Детальніше на відео


 Побої Тимошенко віддаляють Україну від Європи
"Україна знімає побої". "Кулаком - у живіт всій країні". Це - лише деякі заголовки новин після приголомшливої заяви Юлії Тимошенко - і фотодоказів, що з'явились в Інтернеті. ВІП-засуджена стверджує: коли перевозили в лікарню, її побили. Тюремники запевняють - не били, а лише переносили на руках до Швидкої.
Детальніше на відео

 Тиждень за одну хвилину
644 тисячі гривень, потрачені екс-міністром Луценком на святкування Дня міліції в палаці "Україна" зібрали колишні співробітники МВС. Новим уповноваженим Верховної Ради з прав людини - замість Ніни Карпачової стала Валерія Лутківська. "Батьківщина" і "Фронт змін" - разом. Новий скандал навколо історичного центру столиці.
Детальніше на відео

 


Похід за суддівською мантією
В наших умовах, як з'ясувалось, це - справа непроста. Загалом, Вища рада юстиції планує щороку розглядати близько 600 подань про призначення кандидатів на посаду судді вперше. У лютому цього року Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила черговий конкурс на заміщення 290 вакантних посад у судах.
Детальніше на відео

 


Скандальна версія легендарного "Матчу смерті" цього тижня вийшла на великий екран
І все б нічого: але фантазії на цю тему, зняті за гроші російського бюджету - змусили замислитись навіть чиновників від культури. Прем'єра ж у Києві - закінчилась прогнозовано: атакою на кінозал. Кажуть, про більшу рекламу росіяни і не мріяли.
Детальніше на відео

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5512
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація