Юний хірург

Батьки - хірурги дозволили провести операцію кесарева розтину, своєму неповнолітньому сину, аби той потрапив в „Книгу рекордів Гіннеса”.

15-річний індієць з сім'ї лікарів успішно провів операцію кесарева розтину. Батьки хлопця знімали те, що відбувається на відеокамеру в надії побачити ім'я сина в «Книзі рекордів Гіннеса». Тепер організаторів операції можуть позбавити ліцензії на медичну діяльність і притягти до кримінальної відповідальності.

Батько підлітка, доктор Муругесан, є власником акушерської клініки в індійському штаті Таміл Наду. У травні він продемонстрував відеозапис проведеної сином операції в місцевому відділенні Індійської медичної асоціації. Муругесан заявив, що хлопчика необхідно внести в «Книгу рекордів Гіннеса» як наймолодшого хірурга. Ознайомившися з записом, колеги негайно попередили лікаря про незаконність і неетичність подібних експериментів.

Пан Муругесан вважає таку реакцію невиправданою, і пояснює її звичною заздрістю. За його словами, його син навчається хірургії не менше трьох років, і це далеко не перша його операція.

В даний час розслідуванням інциденту ознайомлюються центральні урядовці штату. «На перший погляд, йдеться про дуже серйозні порушення. Ми безумовно маємо намір покарати медиків», що брали участь в цьому, - заявив глава департаменту охорони здоров'я штату В.К Суббурадж.

Кесарів розтин – операція, що дозволяє витягнути плід через розріз черевної стінки і стінки матки. Вона застосовується при неможливості народити природним шляхом, або при підвищеному ризику ускладнень. Свідченнями до кесарева розтину вважаються дефекти будови матки і піхви, сильна короткозорість породіллі, важка форма цукрового діабету або резус-конфлікту, пізній токсикоз, неправильне положення плоду та інше.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: