За вагою немовляти визначають майбутнє

Скільки Ви важили при народженні? Не пригадуєте? Запитайте у батьків! Від цього напряму залежить не лише Ваше здоров'я, а й прибутки!

Учені з університету Мічигану провели дослідження, у результаті якого дійшли вражаючого висновку - виявляється, майбутнє людини прямо залежить від її маси при народженні.

Фахівці з’ясували, що в дітей, що мали при народженні невелику масу тіла (менше 2.5 кг), на 30% зменшуються шанси в дитинстві мати гарне або чудове здоров’я. У більшості випадків ця проблема навіть збільшується з часом - шанси на погане здоров’я в зрілому віці для них збільшуються на 70%. І як результат, стан таких людей у 30-40-річному віці відповідає станові нормальних (тобто таких, хто мав при народженні нормальну вагу) людей, що на 12 років старші.

Учені додають, що такі діти в початкових класах школи гірше встигають з математики, читання та інших основних предметів. Для дитини з такою малою вагою шанси закінчити середню школу зменшуються на одну третину.

І, що найцікавіше, річний прибуток людини, що важила при народженні менше 2.5 кг, віком 25 років буде меншим, ніж прибуток її нормальних однолітків на 10.2%, у 35-річному віці розрив збільшиться - до 15.6%, а у віці 37-56 років досягає 22%.

Учені пояснюють цей парадокс тим, що діти з малою вагою частіше з’являються на світ у бідних родинах. Це позначається не тільки на здоров’ї дитини, але і на її харчуванні, освіті та розвитку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: