Запах годуючої матері підсилює сексуальне бажання

Вчені з'ясували, що запах, пов'язаний з годуванням грудьми, природним чином підсилює статеве збудження в інших жінок.

Учені з університету Чикаго з'ясували, що годування грудьми приносить користь не тільки дитині. Запах, пов'язаний з годуванням, природним чином підсилює статеве збудження в інших жінок. Дослідники виявили, що запах, який виходить від годуючої матері і немовлят, природним чином підсилює статеве збудження у інших жінок майже на 50 відсотків.

Виступаючи на щорічній медичній конференції у Вашингтоні, учені встановили, що запах, який супроводжує годування грудьми, подає іншим жінкам сигнал - в навколишньому світі достатньо харчів для того, щоб завести дитину.

Учені Чикаго вирішили перевірити, який вплив має запах поту з грудей та пахв годуючих матерів на групу молодих учасниць експерименту. Половині жінок було запропоновано підносити до верхньої губи марлю, просочену потом, кожен ранок і вечір протягом трьох місяців. Інша половина отримала марлю, просочену звичайною рідиною. Учасниці дослідження не знали, яку марлю вони використовують.

З'ясувалося, що у жінок, які нюхали піт годуючих матерів, бажання до свого партнера посилилося на 42 відсотки. Ті, у кого не було можливості займатися сексом, вдавалися до еротичних фантазій частіше, ніж зазвичай.

Учені сподіваються, що їх відкриття приведе до розробки препарату для жінок, які страждаючих пониженою сексуальною активністю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: