Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики обстріляли з потужних протитанкових гранатометів міст у Станиці Луганській

На озброєнні Збройних Сил України такої зброї немає.

Бойовики незаконних збройних формувань на Луганщині обстріляли пішохідний міст у Станиці Луганській з ручного протитанкового гранатомету РПГ-27 "Таволга".

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

Українська сторона СЦКК знайшла біля мосту залишки тандемної протитанкової гранати від цього гранатомету. Ця зброя набагато потужніша за розповсюджений РПГ-7В, і покликана боротися із сучасними бойовими танками противника, які оснащені динамічним захистом та посиленою бронею.

Перша частина тандемного боєприпаса знищує динамічний захист танку, а друга пропалює основну броню. Боєприпас РПГ-27 може пропалити броню з динамічним захистом до 0,6 м, пробити залізобетон товщиною до 1,5 м, цеглу – до 2 м і деревоземляне укриття – до 3,7 м. Ефективна дальність стрільби до 200 м.

У штабі АТО зазначають, що на озброєнні Збройних Сил України такої зброї немає, тому вважають це черговим доказом використання бойовиками російської зброї. Українська сторона розцінює подібні поодинокі обстріли, як пристрілку з боку терористів і спробу опанувати нові види російського озброєння.

Нагадаємо, посол України у США Валерій Чалий розповідав, що американська розвідка відслідковує, як Російська Федерація завозить на окупований Донбас сучасні системи озброєння й перетворює цей регіон на полігон для випробувань свого новітнього озброєння.

Залиште свій коментар

Вибір редакції