Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РФ на постійній основі розмістить на кордоні з НАТО ракетні комплекси

До того Росія розміщувала їх тимчасово у відповідь на "недружні кроки США".

Росія на постійній основі розмістить у Калінінградській області ракетні комплекси "Іскандер-М", що раніше розміщувалися у цьому регіоні тимчасово.

Про це повідомляє "КоммерсантЪ".

За даними видання, ракетні комплекси стануть на озброєння в Калінінградській області вже на початку 2018 року. Таке рішення готувалося Російською Федерацією ще від 2007 року, однак відтоді ракетні комплекси типу "земля-земля" розгорталися в регіоні тимчасово. 

У НАТО заявили, що цей крок РФ не сприятиме зменшенню напруження між Росією та Альянсом. У Польщі зокрема застерігають, що мілітаризація Калінінградської області тривожить усі сусідні держави, а також інші країни. 

До перевезення на місце постійної дислокації комплекси "Іскандер-М" пройдуть випробування з реальним запуском ракет в Астраханській області Росії. 

За даними джерел видання, постійне відтермінування розміщення ракетних комплексів пов'язане з політичними причинами, а тимчасове розміщення було "відповіддю на недружні кроки США і НАТО" щодо Росії. 

Нагадаємо, у жовтні президент РФ Володимир Путін підписав закони про ратифікацію протоколу про внесення змін і доповнень до угоди між Російською Федерацією і Республікою Білорусь про спільну охорону зовнішнього кордону союзної держави в повітряному просторі і угоди між урядами РФ і Білорусі про спільне технічне забезпечення регіонального угруповання військ двох держав. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції