У ПАР визнали, що відправляли зброю до Росії, але не знають, як це сталося

У ПАР визнали, що відправляли зброю до Росії, але не знають, як це сталося

У ПАР заявили, що цілий корабель зброї до РФ відправляли нелегальним способом

У Південно-Африканській Республіці кажуть, що зброя була відправлена до Росії, але дозволу на це ніхто не давав.

Уряд Південно-Африканської Республіки стверджує, що окремі випадки експорту зброї до Росії дійсно мали місце, але дозволу на це ніхто не надавав.

Про це інформує Reuters.

Повідомляється, що голова Міністерства з комунікацій Монді Гумбулеле на момент відправлення зброї, яке відбулося у грудні 2022 року, очолював Національний комітет з контролю за конвенційною зброєю (NCACC). Він заявив, що якщо дійсно зброю вантажили на судно та відправляли до Росії, це було зроблено протизаконно.

"Ми не затверджували жодного постачання зброї для Росії", – зазначив він.

Зі свого боку речник відділу міжнародних відносин і співпраці Клейсон Мон’єла також заявив, що NCACC "не має інформації про затверджений продаж зброї нашою державою Росії" за той період.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що посол США у Південно-Африканській Республіці Рубен Брігеті заявив, що ця країна, попри свій заявлений нейтралітет, постачає зброю Росії для війни проти України.

Крім того, ми раніше інформували, що Південно-Африканська Республіка спростувала заяву свого президента про вихід із Міжнародного кримінального суду, який минулого місяця видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація