Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії раптово підняли за тривогою ракетну бригаду з "Іскандерами"

Зокрема, будуть проведені електронні пуски балістичних ракет.

Ракетна бригада, на озброєнні якої є оперативно-тактичні комплекси "Іскандер-М", піднята за навчальною тривогою в Оренбурзькій області.

Про це повідомив помічник командувача військами Центрального військового округу (ЦВО) полковник Ярослав Рощупкін, передає ТАСС.

"Ракетна бригада центрального військового округу, на озброєнні якої перебувають комплекси" Іскандер-М ", піднята за тривогою в Оренбурзькій області в рамках контрольної перевірки за підсумками 2016 навчального року", - сказав Рощупкін.

Зокрема, дивізіони здійснили марш на Тоцький полігон і розпочали виконання нормативів щодо обладнання стартових позицій, перевантаження ракет, прийому- передачі даних, а також відпрацювання протидії диверсійно-розвідувальним групам умовного противника.

"На завершальному етапі розрахунки проведуть електронні пуски балістичних ракет по базових таборах умовних незаконних збройних формувань", - зазначив офіцер.

Нагадаємо, нещодавно Росія перевіряла готовність ядерних сил до масштабної  війни. Головне управління розвідки Міноборони України зафіксувало активізацію заходів оперативної та бойової підготовки Стратегічних ядерних сил Росії.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/svit/u-rosiyi-pereviryayut-gotovnist-yadernih-sil-do-masshtabnoyi-viyni-rozvidka-750844.html

Залиште свій коментар

Вибір редакції