Україна планує серйозно оновити бронетанковий потенціал – Турчинов

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, бронетанкові заводи будуть "серйозно навантажені".

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що в країні планується серйозна програма для оновлення бронетанкового потенціалу Збройних сил.

Про це він заявив під час візиту до Харківського заводу транспортного машинобудування імені В.Малишева, передає "Інтерфакс".

"Наразі формують державне оборонне замовлення. Безумовно, ми плануємо серйозну програму щодо зміцнення бронетанкового потенціалу наших Збройних сил. Тому і Малишева, і Морозова (Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.Морозова – ред.), я вважаю, що будуть завантажені серйозно", - підкреслив Турчинов.

За його словами, нова бронетехніка обов’язково "мусить показати себе в бою".

Нагадаємо, у липні Міноборони України вирішило провести позапланову інвентаризацію військового майна на Харківському бронетанковому заводі через скандальне відео, у якому блогери без перешкод потрапили на бронетанковий завод і зняли на відео сотні списаних танків, серед яких були і зовсім нові.

Відео Блогери показали, як без перешкод потрапили на територію бронетанкового заводу

Скандальне відео зняли харківські дигери: без суттєвих перешкод вони потрапили на територію нібито закритого бронетанкового заводу і фактично провели там відеоекскурсію. Серед списаних танків зафільмували і зовсім нові. Доки блогери ходили режимним об'єктом, охорона до них навіть не наблизилась.

Блогери показали, як без перешкод потрапили на територію бронетанкового заводу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції