"Укроборонпром" показав вогневі випробування нового українського танка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він може вести вогонь керованими ракетами "Комбат".

Державний концерн "Укрооборонпром" опублікував відео вогневих випробувань на полігоні нового українського танка Т-72АМТ.

Відповідне відео випробувань було опубліковано на офіційній сторінці "Укроборонпрому".

"Цілий комплекс випробувань призначений для опрацювання всіх режимів стрільби нового танку різними типами боєприпасів, включаючи високоточні керовані ракети "Комбат" від підприємства Концерну ДККБ "Луч". Саме можливість ведення вогню "Комбатом", є однією з головних особливостей Т-72АМТ, який є модернізованою версією Т-72А. Завдяки використанню нової високоточної зброї можливо знищити бронетехніку противника на дальності до 5 км. Таким чином, дальність ведення вогню танку Т-72АМТ у два рази більша ніж у Т-72А", - розповіли в концерні.

Там також зазначили, що ракета "Комбат" має бронепробиття у 750 мм броні та повністю ігнорує динамічний захист противника.

Сам танк Т-72АМТ отримав рівень захисту нового покоління, отримавши як елементи динамічного захисту, так і протикумулятивні решітки. Окрім цього, конструктори вбудували в бронемашині найсучаснішу оптику та засоби навігації. Також вони значно модернізували ходову частину та навіть встановили камеру заднього ходу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції