В "Укроборонпромі" підрахували, скільки озброєння передали військовим впродовж 2018 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Понад 2 тисячі одиниць виготовленого - це нова техніка та озброєння.

Протягом 9 місяців 2018 року підприємства ДК "Укроборонпром" передали українським військовим понад 3500 одиниць озброєння та військової техніки. Понад 2000 з них - нове та модернізоване озброєння.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Зазначається, що українська армія отримала бронетанкову, морську та авіаційну техніку, ракетне-артилерійське озброєння, включаючи високоточні протитанкові ракети, системи протиповітряної оборони, радіоелектронної боротьби та зв‘язку.

Також в "Укроборонпромі" повідомили, що вже замість ремонту застарілої техніки, модернізують та виготовляють нове обладнання.

"Загалом підприємства Концерну протягом 2018 року успішно відійшли від ремонту застарілих зразків озброєння, до модернізації та виготовлення нової зброї та техніки. Наразі виробничі потужності завантажені виконанням першочергових завдань з наповнення резервів українського війська, створення запасів озброєння та військової техніки, посиленням бойової ефективності українських підрозділів шляхом модернізації наявного озброєння та постачання нових зразків", - йдеться в повідомленні.

Про важливість оновлення військової техніки на свої сторінці у Facebook також згадав президент України Петро Порошенко.

"Бронетанкова, морська, авіаційна техніка, ракетне-артилерійське озброєння, високоточні протитанкові комплекси "Корсар", "Стугна", "Бар‘єр" та ракети до них, новітні піхотні вогнемети РПВ-16, системи протиповітряної оборони, радіоелектронної боротьби та зв‘язку – все це вже на озброєнні у наших захисників та посилює обороноздатність України", - йдеться в дописі.

Нагадаємо, нещодавно харківські підприємства "Укроборонпрому" передали українському війську понад 20 одиниць важкого озброєння і техніки. На території заводу імені Малишева українські військові отримали 16 танків Т-80 та Т-64, відновлених на Харківському бронетанковому заводі. Також їм передали п’ять БТР-4, виготовлених на Харківському конструкторському бюро машинобудування імені Морозова.

Фотогалерея Українське військо отримали понад два десятки танків та броньовиків (3 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції