Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також на полігоні випробували високоефективні безпілотники.

На військовому полігоні ЗСУ випробували нові українські безпілотники, вертольоти та зенітні установки.

Про це повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов на своєму сайті.

Нові оперативно-тактичні безпілотники здатні проводити розвідку та координувати ведення вогню. Зазначається, що вони також можуть забезпечувати зв’язок, стійкий до впливу засобів радіоелектронної боротьби на величезні відстані.

Також на полігоні випробували безпілотник, що може нести потужний фугасний або термобаричний бойовий заряд та точно вражати цілі в глибокому тилу ворога. "Ці безпілотні комплекси створені українськими зброярами в співпраці з нашими іноземними партнерами", - наголосив Турчинов.

Окрім того, були продемонстровано льотно-технічні характеристики українських легких багатоцільових вертольотів "Скаут" і АК1-3.

Також були випробувані модернізовані ЗУ-23-2. "Поєднання цієї надійної зенітної установки з електронною системою автоматичного знаходження цілі та управління веденням вогню дозволить надійно знищувати повітряні та наземні цілі, зокрема, БПЛА, що перебувають на озброєнні в РФ", - наголосив він.

Турчинов зазначив, що важливою деталлю модернізації є можливість завдяки автоматичній системі керувати вогнем одразу кількох зенітних установок на відстані, із захищених позицій.

На полігоні були продемонстровані та випробувані нові боєприпаси українського виробництва, зокрема, ракети РС-80 та осколково-фугасний снаряд для популярних у військах гармат МТ-12 "Рапіра".

Нагадаємо, конструкторське бюро "Луч" показало відео випробування української крилатої ракети, під час якого вона успішно вразила ціль на відстані 100 кілометрів. Випробування відбулись на півдні України в Одеській області.

Відео Нову зброю та боєприпаси українського виробництва випробували на Гончарівському полігоні

Дефіцитні снаряди для "Гіацинтів". На Гончарівському полігоні випробували нові боєприпаси та зброю вітчизняного виробництва. Тестували, зокрема, снаряди сто п'ятдесят другого калібру. Для українського війська вони нині вкрай необхідні. Секретар РНБО України Олександр Турчинов зазначив, виробництво боєприпасів, які раніше в Україні не виготовляли, розгорнули в найкоротші строки. На полігоні випробували і нові зразки мінометів. 

Нову зброю та боєприпаси українського виробництва випробували на Гончарівському полігоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції