Як відбуватиметься підготовка до застосування ядерної зброї: експерт розповів

Як відбуватиметься підготовка до застосування ядерної зброї: експерт розповів

Приховати підготовку до застосування ядерної зброї неможливо – експерт / Фото: ТСН.ua

Про результати випробувань одразу знатиме весь світ, бо це неможливо приховати.

Приховати підготовку до застосування ядерної зброї неможливо.

Про це в ефірі "КИЇВ 24" сказав експерт з ракетно-ядерного озброєння Олександр Кочетков.

"Випробування і використання взагалі не пов’язані... Про результати випробувань одразу знатиме весь світ, бо це неможливо приховати. Буде розповсюдження ударної хвилі. і все це одразу фіксується. До речі, ті самі Сполучені Штати матимуть інформацію навіть швидше і більш точну, ніж росіяни чи іранці, які випробування проводять, бо вони налаштовані на це ще з радянських часів", – сказав експерт.

Випробування, за його словами, відкриває потенційну можливість, а підготовка для його використання – це зовсім інший процес, який не можна провести дуже швидко.

"Потрібно перевести ядерні збройні сили у стан підвищеної бойової готовності, потім повний стан бойової готовності. Приховати це неможливо, бо офіцери ракетних військ прощаються з дружинами, з сім’ями, з рідними і йдуть на чергування, тобто їх там закривають у шахтах... Дружини одразу починають щось писати у "фейсбуках" і також з кимось там прощатися... Щонайменше за місяць ми будемо про це знати. І ось тоді публікації в світі будуть зовсім іншого характеру", – зазначив Олександр Кочетков.

Нагадаємо, Росія відповідальна за ризики для ядерної безпеки, які вона створює на захопленій Запорізькій АЕС, вважає постпред ЄС при ООН Ставрос Ламбрінідіс.

Читайье також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація