Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія застосує свою штурмову авіацію у разі загострення на Донбасі - Турчинов

Наразі у пріоритеті РНБО - посилення протиповітряної оборони.

У РНБО не виключають, що в разі загострення військового конфлікту буде застосована військова авіація РФ.

"Широкомасштабний конфлікт, в першу чергу, буде відрізнятися від ситуації на Сході України використанням Повітряно-космічних сил Російської Федерації, в тому числі, штурмової авіації, крилатих ракет. І для нас тема протиповітряної оборони, захисту важливих стратегічних об'єктів країни від цієї загрози важлива", - каже Олександр Турчинов, секретар РНБО України у інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

Він зазначив, що вивчає в деталях масштабне застосування Росією ВКС в Сирії, їхні сильні і слабкі сторони.

При цьому Турчинов визнав, що для захисту країни необхідні сучасні системи протиповітряної оборони.

"Якщо ми говоримо про подальше розширення військово-технічного співробітництва, то пріоритетним для нас є посилення протиповітряної оборони, яка була найбільш зруйнована за часів Януковича і його попередників", - каже секретар РНБО.

За його словами, напрацювання в цьому напрямку вже є, але без співпраці зі стратегічними партнерами вирішити проблему буде складно.

Нагадаємо, у Раді національної безпеки і оборони України готують до схвалення рішення про лібералізацію зовнішньоекономічної діяльності. Це передбачає дозвіл на прямий експорт всіх виробників військової техніки і зброї приватного або державного сектора.

ВідеоТурчинов розповів про плани РНБО щодо експорту зброї

Рада нацбезпеки дозволить прямий експорт для всіх виробників військової техніки і зброї незалежно від того державні вони, або приватні. Також дадуть добро на імпорт без обмежень для виробників незалежно від форми власності для потреб власного виробництва зброї.

Турчинов розповів про плани РНБО щодо експорту зброї

Залиште свій коментар

Вибір редакції