Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більше половини випадків кору в Європі цьогоріч зафіксовано в Україні - ВООЗ

За першу половину 2018 рівень захворюваності в Європі значно виріс.

Захворюваність на кір цього року у Європейському регіоні значно зросла, порівняно з показниками кожного окремого року цього десятиріччя. 

Про це повідомили у Всесвітній організації охорони здоров'я. 

"За перші шість місяців 2018 року в Європейському регіоні ВООЗ вірусом кору були інфіковані понад 41 000 дітей і дорослих. Загальна кількість інфікованих за цей період значно перевищує представлені сумарні показники за 12 місяців кожного попереднього року цього десятиліття", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що найвищий рівень захворюваності припав на 2017 рік (23 927 випадків), тоді як найнижчий - на 2016 (5273 випадки). Цьогоріч від хвороби померли вже 37 осіб. 

Більше половини випадків захворювання на кір у Європейському регіоні зафіксовано в Україні. Кількість хворих склала більше 23 тисяч осіб. Більше тисячі осіб захворіло також в Італії, Сербії, Росії, Греції, Грузії та Франції. 

У ВООЗ виходом із ситуації називають вакцинацію двома дозами препарату проти кіру мінімум 95% людей. Незважаючи на те, що середній показник вже складає 90%, на місцевому рівні у деяких регіонах він може складати 70% і менше. 

Раніше повідомлялося, що українці звикли, що зазвичай щеплення роблять в дитинстві. Втім, існують хвороби, імунітет проти яких зберігається не на все життя. Тому і в дорослому віці варто проводити ревакцинацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції