Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чому не можна лишати дітей у замкненій машині під час спеки

Кожен місяць у світі в замкнених авто помирає троє дітей.

"Сніданок з 1+1" дізнався, що дітей не можна лишати в закритому автомобілі під час спеки.

Якщо в машині зачинені вікна і не працює кондиціонер, на сонці температура в салоні підвищується на 20 градусів кожні десять хвилин.

"Для маленького Сашка батьки беруть візочок з собою щоразу, коли їдуть за покупками. Залишати одного малюка в машині – неприпустимо", - розповіли у сюжеті.

"Навіть якщо дитина спить, то ми забираємо дитину сплячу на руках і потім перекладаємо у візочок", - каже тато хлопчика Євген.

"Дитина може моментально отримати тепловий удар. І стрес у дитини - мами, тата немає", - зазначила мама Анастасія.

Якщо ви побачили дитину у замкненому авто, заспокойте малюка і одразу шукайте його батьків, вдарте колесо або штовхніть машину, щоб спрацювала сигналізація, викличне поліцію. Якщо протягом 5-10 хвилин батьки чи полісмени не з'являються, то треба діяти сміливіше.

"Якщо б була така щілина, спробувати опустити. Можете вибити скло – вибийте, достаньте дитину, напоїть її водою", - рекомендує поліцейський.

Нагадаємо, 10 червня повідомлялося, як вберегти улюбленця від теплового удару у спеку.

ВідеоПекельні автомобілі: закриті машини під сонцем перетворюються на смертельну пастку

Дворічний хлопчик ледь не задихнувся в закритому авто. Його одного, фактично у пастці, залишили батьки, а самі пішли за покупками. Інцидент стався у Києві. Як рятували дитину і до чого батьківська недбалість могла призвести – дивіться просто зараз у "Сніданку".  

Пекельні автомобілі: закриті машини під сонцем перетворюються на смертельну пастку

Залиште свій коментар

Вибір редакції