Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін скасував спецдозволи на заняття народною медициною

Народна медицина не відповідає сучасним медичним науковим знанням.

У середу, 29 серпня, Кабінет Міністрів України схвалив законопроект, що передбачає скасування видавання спеціальних дозволів для занять народною медициною.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Відтепер наявність спецдозволу на заняття цілительством не гарантує безпеку використання народних методів лікування, якість та оперативне надання медичної допомоги.

До того ж регламентація роботи цілителів не входить до компетенції МОЗ, оскільки народна медицина не відповідає сучасним медичним науковим знанням.

Законопроект запропонувало Міністерство охорони здоров'я на початку січня 2018 року для запобігання шахрайським діям і забезпечення конституційних прав громадян на охорону здоров’я.

Нагадаємо, за словами в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, народна медицина - це метод оздоровлення, профілактики, діагностики та лікування, що ґрунтується на досвіді багатьох поколінь людей, усталені в народних традиціях і не потребують державної реєстрації.

ВідеоМОЗ хоче заборонити цілителів і народну медицину

Днями з МОЗу вийшла ідея відміни ліцензій для народних цілителів. Тобто, якщо раніше чиновники видавали спеціальні дозволи, для отримання яких новоспечений знахар мав подати купу документів, здати екзамени, облаштувати свій кабінет, то тепер - ніяких заборон і контролю, лікуй хто, що, і як хочеш.

МОЗ хоче заборонити цілителів і народну медицину

Залиште свій коментар

Вибір редакції