Картопля виявилася більш корисною, ніж ви думали - дослідження

Автор
Юлія АбрамоваЮлія Абрамова
Дата публікації
Перегляди
6047
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Картопля виявилася більш корисною, ніж ви думали - дослідження

Фото: pixabay.com

Споживання картоплі не пов’язане з кардіометаболічними наслідками для здоров’я у дорослих.

Нове дослідження, проведене дослідниками з Бостонського університету, показало, що картопля корисніша, ніж ми думали.

Про це йдеться в Journal of Nutritional Science.

У дослідженні взяли участь 2523 учасників віком від 30 років. Вони оцінювали харчові звички та здоров’я людей з часом, щоб зрозуміти, якою мірою регулярне споживання картоплі здоровими дорослими потенційно може негативно вплинути на їхній кардіометаболічний стан.

Фото: pixabay.com

Результати дослідження

Насправді дослідники почали збирати дані щодо впливу споживання картоплі на організм ще 1971 року приблизно від 70% учасників і продовжували це протягом наступних років. Автори дослідження з’ясували, скільки та які види картоплі їдять учасники, наприклад, білого сорту та солодкі коренеплоди.

Щодо підготовки, то учасники споживали 36% печеної картоплі, 28% смаженої, 14% пюре і 9% вареної, а решта були додатковими варіантами. Дослідники також відзначили стан здоров'я учасників.

У випадку здорових дорослих загальні результати показали відсутність зв’язку між вживанням чотирьох або більше порцій білої або солодкої картоплі — смаженої чи ні — щотижня та підвищеним ризиком проблем зі здоров’ям, включно з гіпертонією та дисліпідемією.

Ба більше, учасники, які їли смажену картоплю, мали менший ризик виникнення різних проблем зі здоров’ям, якщо вони не споживали в цей самий час червоного м’яса або були фізично активними. Зокрема, у них на 24% меншою виявилася ймовірність розвитку діабету 2 типу і на 26% меншою ймовірність підвищення тригліцеридів.

фото / foodman.club

Наслідки дослідження

"Не дивно, що картопля не була пов’язана з ризиком розвитку діабету, високого кров’яного тиску чи підвищення рівня тригліцеридів, оскільки картопля — це цільна, необроблена їжа", — розповідає дієтолог Ді-Джей Блатнер.

За його словами, картопля — це овоч, який містить якісні вуглеводи та клітковину. Одна середня картоплина є хорошим джерелом калію, який є електролітом, який сприяє роботі м’язів, серцево-судинної та нервової систем. Коренеплід також є чудовим джерелом вітаміну С, який діє як антиоксидант, щоб запобігти пошкодженню клітин.

"Єдине, на що варто звернути увагу, це те, з чим ви поєднуєте картоплю", — радить Блатнер.

Готуйте класичні страви із запеченою картоплею, додавайте масло, сир і сметану, але в невеликих кількостях.

Не вживайте картоплю з м'ясом.

Будьте обережні, переважна більшість картопляних чипсів містять барвники, крохмаль, консерванти, сіль і насичені жири.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6047
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація