Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клініка доктора Ігнатьєва: лікувати потрібно причину болю в спині

У міжнародній Клініці доктора Ігнатьєва, спеціалізація якої — лікування захворювань хребта і суглобів у дорослих і дітей — розповіли про методики, що використовуються та про те, як їм вдається довгі роки бути лідерами в сфері лікування хребта.

Основним принципом є лікування причин захворювань, а не симптомів. На жаль, дуже часто люди страждають через неправильний діагноз. Тягне ногу — лікують ногу, болить голова, запаморочення — п'ють таблетки, утруднене дихання або виникають болі в грудях, між лопатками — призначають комплекс досліджень дихальної системи. Якщо постановка діагнозу при стабільно виникаючих симптомах затягується, варто звернути увагу на хребет: він свого роду пульт управління між мозком і внутрішніми органами. Якщо він починає барахлити, команди з мозку інтерпретуються неправильно, через це страждають внутрішні органи.

Часто тягнучий біль у нозі, больові відчуття в попереку, болі шийного, грудного відділу і плечових суглобів є прямими ознаками защемлень нервових корінців, зміщення хребців, протрузій, хребтових гриж, перекосу таза та інших проблем зі спиною.

Геннадій Васильович Ігнатьєв — засновник міжнародної мережі клінік з мануальної терапії та педіатрії — більше 30 років присвятив діагностиці та лікуванню захворювань хребта та опорно-рухового апарату дорослих і дітей з перших днів життя. За цей час він поставив на ноги не тільки знаменитих артистів, політиків, спортсменів, лікарів, а й їхніх дітей. Рукам професіонала вони довіряють найцінніше.

Клініка доктора Ігнатьєва_2

Такі проблеми як кривошия, дисплазія тазостегнових суглобів, порушення постави, сколіози, вальгусна, варусна деформація стоп і плоскостопість у дітей, у дорослих — хронічні болі в спині, головні болі, запаморочення, остеохондроз, порушення мозкового кровообігу, гормональні збої, захворювання внутрішніх органів, проблеми сечостатевої системи, і навіть імпотенцію та безплідність на тлі скошеного, скрученого тазу і порушень хребта як у чоловіків, так і у жінок неправильно лікувати окремо: все взаємопов'язано між собою і причина тут одна — порушення біомеханіки і статики тулуба з моменту народження.

Мережа Клінік доктора Ігнатьєва спеціалізується на комплексному лікуванні хребта і захворювань опорно-рухового апарату. Вона входить в ряд організацій, що діють під егідою ООН. Подібний статус дозволяє звертатися за допомогою в клініку пацієнтам з усіх куточків планети. У клініці практикується цілий ряд запатентованих методик і зокрема дисплазія тазостегнових суглобів без стремен і апаратів, м'язової кривошиї у дітей без операції, сколіозу без застосування ортопедичних пристосувань, гриж і протрузій без операцій на хребті.

Детально ознайомитися з повним спектром захворювань, які лікують фахівці клініки, а також дізнатися багато корисної інформації можна на офіційному сайті установи.

Геннадій Ігнатьєв особисто веде прийом як в Україні, так і в Іспанії, і проводиться прийом тільки за попереднім записом.

Контакти:

Україна, м Київ, вул. Єлизавети Чавдар, 9

+38 (067) 920-46-47

+38 (044) 227-32-51

doctorignatyev.com

www.facebook.com/clinicadoctoraignatyeva

Іспанія, Calle Juan Antonio de Torquemada, 29670 Marbella, Málaga, Andalucía

+34 684 344 499

Залиште свій коментар

Вибір редакції