Що сталося з жінкою, яка протягом 30 днів щоранку їла два яйця

Що сталося з жінкою, яка протягом 30 днів щоранку їла два яйця

Користь яєць

Користь і шкода яєць: що буде з організмом, якщо їсти їх щодня.

Яйця – простий, доступний продукт. Деякі люди бояться яєць через вміст холестерину, інші завжди починають свій день саме з них.

Дестін Менсон розповіла про свій досвід споживання яєць протягом 30 днів. Щоранку вона з'їдала по два яйця. Як це вплинуло на її організм?

Коли Дестін вирішила оновити свій раціон, вона намагалася їсти різні продукти на сніданок та обід, щоб наприкінці дня і ввечері бути бадьорою та не відчувати голоду. Замість солодкого сніданку вона почала їсти фрукти та гранолу, запиваючи кавою. Також жінка відмовилася від курячого м’яса й картоплі фрі в обідній час, замінивши їх рисом або салатами.

На жаль, за словами Менсон, ці здорові страви не позбавляли її почуття голоду, і до кінця робочого дня вона мріяла про фастфуд.

Незабаром жінка дійшла висновку, що те, з чого починається ранок, визначає, скільки енергії вона отримає на весь день. Оскільки яйця багаті білками та іншими поживними речовинами, Дестін Менсон почала їсти їх на сніданок щодня протягом цілого місяця. Таким чином вона намагалася перевірити, чи буде достатньо яєць для отримання енергії на весь день.

Досвід щоденного споживання двох яєць

Жінка дотримувалася рекомендацій лікарів для здорових дорослих і вживала приблизно 2 яйця на день. Їх вона їла на сніданок протягом години чи двох після пробудження, між 8 та 9 ранку.

Готувала яйця Дестін по-різному. Найчастіше вона збивала їх зі столовою ложкою оливкової олії, додавала шпинат і смажила на сковороді та їла таку яєчню разом з булочками. В інші дні їла свою яєчню зі шпинатом як бутерброд між пшеничним рулетом або просто як смажене яйце, приправлене чорним перцем і дрібкою солі.

Результати

Жінка зазначає: "Я сподівалася, що яєчний сніданок допоможе мені почуватися ситішою та енергійнішою протягом дня, і якоюсь мірою так і сталося".

Сніданок з яйцями допоміг жінці довше почуватися ситою, менше відчувати втому, а це своєю чергою допомогло їй бути зосередженішою й уважнішою. Також вона помітила, що стала пити більше води під час їжі.

Водночас хоча вживання яєць допомогло їй почуватися енергійнішою та ситішою впродовж більшої частини дня, проте це не призвело до збільшення рівня енергії вечорами — після 17:00 вона все ще почувалася виснаженою.

Водночас споживання яєць допомогло жінці переглянути режим сніданку —  ретельніше підходити до вибору страв. Збалансований сніданок — білки та корисні жири з яєць, вуглеводи з рогалика чи печива та інші поживні речовини зі шпинату допомагали почати день із гарної ноти.

Користь яєць

Хоча в яйцях більше холестерину, ніж у багатьох інших продуктах, однак у них також багато корисних сполук і поживних речовин, які борються з хворобами.

Різноманітні дослідження показують, що споживання до двох яєць на день є здоровою та корисною кількістю для більшості дорослих людей без високого рівня холестерину і деяких хронічних захворювань.

Яйця — чудове джерело нежирного білка в вашому раціоні. Білкові страви ситніші, ніж вуглеводні, а тому сніданок з яєць наситить краще за, наприклад, пластівці, що довів експеримент Дестін Менсон.

Яйця містять багато антиоксидантів, які допомагають захистити клітини тіла від пошкоджень, спричинених вільними радикалами та пов’язаними з ними хронічними захворюваннями.

Деякі люди уникають жовтків, але саме ця частина яєць насправді містить залізо, вітамін D, каротиноїди та чимало інших корисних елементів.

Кому потрібно з обережністю їсти яйця

Вживання понад 1-2 яєць на день може призвести до підвищеного рівня холестерину.

Не потрібно забувати про алергенність яєць, алергія на них — одна з найпоширеніших харчових алергій у дітей, хоча 70% із них згодом її переростають.

Також важливо завжди ретельно готувати яйця — недоварені або сирі, вони можуть призвести до ризику зараження сальмонельозом — інфекцією, що спричиняється бактерією Salmonella.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація