Психологічний тест: вгадай, хто з них не є родиною

Автор
Юлія АбрамоваЮлія Абрамова
Дата публікації
Перегляди
55к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Психологічний тест: вгадай, хто з них не є родиною

Depositphotos

Наші перші стосунки завжди формуються в дитинстві - в родині - і часто визначають наш світогляд.

Чи знаєте ви, що стосунки так само важливі для вашого фізичного здоров’я, як дієта та фізичні вправи? Згідно з дослідженням, соціально ізольовані люди наражають себе на ту ж саму небезпеку, що й ті, хто нехтує фізичною активністю.

Пропонуємо вам пройти психологічний тест, щоби більше дізнатися про ваші погляди щодо родинних зв'язків та стосунків з батьками, які сформували вашу особистість.

Подивіться уважно на малюнки. Яка родина, на вашу думку, не є справжньою? Не роздивляйтеся їх занадто довго - увімкніть інтуїцію. А потім перевірте, чи здогадалися ви, і дізнайтеся трохи про себе.

Depositphotos

Родина №1

Depositphotos

Якщо ваша відповідь – перший варіант, ймовірно, ви не орієнтовані на сім’ю – принаймні, не в традиційному розумінні. Ви ставитеся до своїх друзів, як до своєї справжньої родини. Ви щасливі, коли вони звертаються до вас по допомогу.

Можливо, ви зростали без сильного батька, тому робите все можливе, щоби бути поруч з тими, хто вас потребує.

Сім’я на малюнку не є найщасливішою, але вони все одно сім’я. Мати, вочевидь, піклується про свою дитину, тримає її за руку і захищає від байдужого батька. Підсвідомо ви не хочете, щоби було саме так, тож обрали саме цю картинку. 

Родина №2

Depositphotos

Якщо це ваша відповідь, ви сильно орієнтовані на сім’ю – для вас немає нічого важливішого за родину. Ви вірите в побудову стабільних і тривалих взаємин, заснованих на довірі та відданості. Ви ставите потреби своєї сім’ї на перше місце, іноді навіть ігноруючи власні, якщо це означає, що ви можете зробити своїх близьких щасливими.

Ви, напевно, помітили, що люди на малюнку насправді не схожі на сім’ю. Дорослі не звертають на дитину ніякої уваги, та й дитина не намагається тримати їх за руки – це також може бути група незнайомих людей, які гуляють разом. Будучи справжньою сімейною людиною, ви змогли відразу помітити фальш.

Родина №3

Depositphotos

Якщо ваша відповідь – сім’я №3, ймовірно, має місце дитяча травма, через що вам важко довіряти людям. Звідси - тривожність, проблеми у спілкуванні, невпевненість у майбутньому.

Люди на малюнку схожі на люблячу, щасливу родину. Вони - справжня сім'я. Чоловік із жінкою майже обіймаються, а батько тримає дитину за руку.

Чи була ваша родина благонадійною? Хто вплинув на формування вашого світогляду? Чому здорові стосунки викликають у вас підозру? Ви вірите в існування міцних родинних стосунків?.. Можливо, ні. Тому і обрали цю сім’ю як фальшиву.

Замислитеся над цим і пройдіть ще один психологічний тест на приховані страхи.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
55к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація