Як уникнути переохолодження в умовах війни

Як уникнути переохолодження в умовах війни

Фото: pixabay.com

Низькі температури та негода повернулися в Україну.

В умовах війни, коли цивільне населення змушене проводити значну частину доби в холодних підвалах і сховищах, підвищується ризик отримати переохолодження. 

Переохолодження виникає тоді, коли температура тіла людини опускається нижче нормальної 36,6 °C до критичних для життя показників.

Найпоширенішою причиною є довготривалий вплив низьких температур навколишнього середовища, а найбільш вразливою групою є зневоднені чи фізично виснажені люди.

МОЗ публікує інфографіку про симптоми переохолодження, як убезпечити себе від гіпотермії та що робити при переохолодженні.

Нагадаємо, міжнародна платформа з підбору клінік та організації лікування Bookimed створила медичний чат-бот "Турбота", який знаходить лікарів для пацієнтів.

Бот розроблений для швидких медичних консультацій. Про це розповів співзасновник компанії Євген Козлов на своїй сторінці в Facebook. 

За його словами, через Telegram-бот вже 1500+ лікарів консультують безкоштовно. Там можна знайти фахівців різних профілів: психологія, офтальмологія, неврологія, ендокринологія, інфекційні захворювання тощо. 

Аби скористатися сервісом потрібно перейти за посиланням або в Telegram написати в пошуку @Doc2rbot.

Повʼязані теми:

Наступна публікація