Який популярний фрукт найефективніше знижує кров'яний тиск

Який  популярний фрукт найефективніше знижує кров'яний тиск

Фрукт який понижує тиск

Високий кров'яний тиск може спричинити інші проблеми зі здоров'ям. Який фрукт, на думку дієтологів, найкорисніший при проблемах з тиском читайте в матеріалі ТСН.ua

Як повідомляє видання Eat this, not that і посиланням на експертів, фруктом, що сприяє зниженню тиску є  банан.

Банан корисний для кров'яного тиску через такі причини. 

По-перше, банан багатий на такий мікроелемент як калій. Нормальний  рівень калію чудово впливає на здоров’я серця та артеріальний тиск. Норма калію допомагає знизити ризик інсультів і серцевих захворювань.У невеликому банані міститься близько 422 міліграмів калію, а це приблизно 9% від рекомендованої норми споживання, - зазначають експерти.

По-друге, банани допомагають підтримувати правильний об'єм крові та рідини, а значить, нормальний артеріальний тиск. Ці жовті фрукти  чудово підходять для балансування рідини та електролітів у вашому тілі. Банани містять майже 10% добової потреби в калії та магнії, які є важливими мінералами, що утворюють електроліти. Споживання достатньої кількості електролітів впливає на правильний об'єм води та енергії. Калій має чудову властивість - він знижує вплив натрію, з яким саме пов'язують підвищення тиску. Занадто мало калію та занадто багато натрію може підвищити артеріальний тиск.

Ну, а головний плюс бананів - їхня розповсюдженість та дешевизна. «Це робить їх доступними для широкого кола людей для зниження артеріального тиску». Крім того, є багато рецептів, щоб насолодитися цим фруктом.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація