Знизити тиск можна за допомогою кориці: як це зробити

Автор
Ганна НосоваГанна Носова
Дата публікації
Перегляди
7395
Час на прочитання
3 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Знизити тиск можна за допомогою кориці: як це зробити

Кориця проти високого тиску

Про застосування кориці в разі високого тиску, як вона впливає на гіпертонію, читайте в матеріалі ТСН.ua.

Як кориця впливає на високий тиск

Кориця є не лише приправою, яка покращує страви та напої, але й ефективним засобом для лікування різноманітних захворювань, наприклад, високого тиску.

Кориця містить велику кількість олій, різноманітні мікроелементи, вітаміни, дубильні речовини, антиоксиданти, фенантрен, дерев'яні смоли, які позитивно впливають на організм.

Завдяки активному компоненту кориці, а саме циннамату, зменшується утворення холестерину низької щільності у крові, що є причиною багатьох захворювань судин. Завдяки зниженню шкідливих ліпідів організм починає виробляти більше корисних.

Кориця сприяє зниженню ризику ускладнень артеріальної гіпертензії, зменшує напади головного болю, неприємні відчуття за грудиною і, що дуже важливо для гіпертоніків, зменшує набряклість внаслідок виведення солей.

Спеція допомагає гіпертонікам у боротьбі із хронічним стресом, зменшує нервозність та підвищує стійкість до фізичних навантажень.

Як наслідок регулярного споживання спеції, підвищується тонус гладких м'язів судин, розширюється внутрішній діаметр артеріол, прискорюються обмінні реакції. Тому кориця зменшує ризик формування атеросклерозу головного мозку, запобігає утворенню тромбів в артеріях.

Завдяки покращенню чутливості до інсуліну та зниження рівня цукру у крові вживання кориці допомагає контролювати діабет.

Як кориця діє в разі зниженого тиску

За зниженого рівня кров'яного тиску корицю споживати можна, але в мінімальній кількості. Невелика кількість спеції зранку підбадьорить та підніме життєвий тонус. Зазвичай гіпотоніки відчувають втому, занепад сил і знижену працездатність, і приймання кориці підвищить тонус організму та поверне сили.

Як приймати корицю в разі підвищеного тиску

Перед тим, яку почати лікування високого тиску корицею, рекомендується проконсультуватися з лікарем, щоб виявити можливі протипоказання. Під час вживання спеції необхідно дотримуватися правильного дозування та правил приймання.

  • Спеціалісти рекомендують добову дозу розділити на кілька приймань. Для цього від 1/2 до 1 ч. л кориці розводять у склянці теплої води, молока тощо та п'ють по пів склянки цієї суміші 3-4 рази на день за пів години після їди.
  • Щоб запустити метаболічні процеси та нормалізувати рівень артеріального тиску, корицю потрібно починати вживати зранку.
  • Найкраще діє кориця, змішана з медом, в такому разі спостерігається зміцнення судинної системи та міокарду.

Приймати таким чином корицю треба від 14 днів до місяця щодня, потім необхідно зробити перерву на два тижні.

Протипоказання до використання кориці

З обережністю потрібно вживати корицю, якщо є:

  • внутрішні кровотечі,
  • в період менструації, оскільки засіб знижує в'язку властивість крові,
  • за наявності патологій нирок і печінки,
  • під час вагітності,
  • в разі виразкової хвороби шлунка,
  • дітям до 3 років,
  • під час медикаментозної терапії, оскільки може вплинути на медикаменти.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7395
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація