Кожна десята дитина у світі не отримала важливих щеплень: в яких країнах найбільше хворіють на кір. Інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У 2018 році майже 19,5 мільйона дітей були не повністю вакциновані.

Минулого року кожна десята дитина у світі не отримала необхідних вакцин.

Про це йдеться у доповіді Всесвітньої організації з охорони здоров’я та Unicef, передає Daily Mail.

Там зазначають, що 2018 року вакцин недоотримали 19,4 мільйона дітей. Це більше, ніж 2016 та 2017 років. Найбільше через це діти починають хворіти на кір, який є наразі дуже поширеним у світі.

де найбільше хворіють на кір, інфографіка
ТСН.ua

Найбільше невакцинованих дітей проживає у бідних країнах, однак проблема кору стосується і низки європейських країн. Зокрема, у 2018 році найбільшу кількість випадків захворювань зафіксували в Україні. Також до десятки країн світу, де найбільша кількість хворих на кір, увійшли Грузія, Сербія, Албанія та Румунія.

Варто зазначити, що станом на 2018 рік в Україні щеплення від кору отримали 91% населення, тоді як на 2010 рік таких було лише 56%. Загалом у всіх європейських країнах цей показник перевищує 90%.

Водночас, найгірша ситуація лишається в Сомалі та на Мадагаскарі. Там вакциновані лише 46% та 62% населення відповідно.

Нагадаємо, Україна – це перша у світі країна за недовірою до щеплень. Менше третини українців вірять у безпечність вакцинації.

ВідеоХасиди могли принести кір з Умані до США - The New York Times

Небезпечний вірус поширився у Сполучених Штатах через паломництво хасидів до України. Про це пише американське видання "The New York Times" з посиланням на висновки науковців. Віряни приїздять до Умані щороку, останнє найбільше паломництво було у вересні 2018 року. Саме після цього в Ізраїлі, Великій Британії та США почали фіксувати сотні випадків зараження кором.    

Хасиди могли принести кір з Умані до США - The New York Times

Залиште свій коментар

Вибір редакції