Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікар-косметолог пояснила, як потрібно змінити догляд за шкірою навесні

Із приходом тепла шкіру потрібно захищати від дії ультрафіолету і проявів пігментних плям.

Прихід весни – саме час для зміни догляду за шкірою: замінити креми та провести низку важливих для краси процедур. Про це йдеться в сюжеті Сніданок. Вихідний.

Узимку шкіра потребує зволоження та живлення, але із приходом тепла весною концепція змінюється, оскільки вже починає активно діяти сонце. Тому крем обов'язково має бути із сонцезахисним фактором, щоб захистити шкіру від дії ультрафіолету і проявів пігментних плям.

Також потрібно не забувати, що перед нанесенням будь-якого крему шкіру потрібно підготувати. Весною найкращим способом стане пілінг, за допомогою якого очищується роговий шар, аби шкіра дихала і краще сприймала догляд.

Відео Як піклуватись про шкіру навесні

Нагадаємо, що для того, аби ранок був бадьорим, потрібно дотримуватися шести простих порад. Так, перші кілька хвилин вашого ранку - найбільш важливі і можуть задати тон для позитивного та продуктивного дня. В ідеалі ваш будильник має бути пристосованим до вашого "внутрішнього годинника" і будити вас під час найменш інтенсивного сну. Але якщо дзвоник пролунав під час глибокого сну, то ви увесь день будете втомленими.

Залиште свій коментар

Вибір редакції